Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz szupermacs #30 üzenetére

    Na igen. Szerintem a WoW és nem csak a PVE, alapja a jó társaság. És ez nagyon sokat számít. Olyan jó emlékeim vannak...Emlékszem mikor elkezdtem még nem értem el az adott szint cap-et, de találkoztam SW-ben (Csak az Alli!) egy ismerős névvel. Régebben nagyon sokat CS-ztünk együtt. Jó haverok voltunk. Egyből bevettek a guildbe, segítettek mindenben, boostoltak. Akkor még csak tanulgattam a játékot. (mondjuk sose szerettem ha boostolnak, mert kényelmes, de nem véletlenül kell végigmenni a kötelező dolgokon. Úgy tanul az ember) Aztán az a guild kezdett hanyatlani, sokan abbahagyták. Más kezébe került a vezetés. Ők azért komolyabban nyomták. Ott indultam be én is komolyabban. Muszáj volt felvenni a ritmust, de mindenki segített akkoriban is. Nem voltam az elején ügyes, de mindig ott voltam ha kellett, egy raidet sem hagytam ki. És látták rajtam, hogy komolyabban gondolom, csak egy kis tanítás szükséges. Emlékszem volt olyan, hogy a guildleader ott állt velem a target dummy mellett és mondta mit csináljak a nagyobb DPS ért. És működött. TS-en nagyon jó hangulat volt. Az egyik legjobb élményem az volt mikor először vertem el mindenkit DPS-ben, már hetek óta ment a csata a guilden belül. És a guildleaderünk egy sokat megjárt veterán volt, ő is DPS. És egyszer csak nagy sikítás ment TS-en. Röhögtek rajta, hogy megelőztem (és tartottam is). Én hirtelen észre sem vettem annyira koncentráltam. Gratulált nekem majd mondta, hogy ki vagyok rúgva a guildből (poénból persze). Aztán minden szép lassan már reflexszerűen ment, megvolt a rutin..

    (#32) szupermacs Szakmázás is daily questezés is szórakoztatott. Persze monoton volt de megvolt az értelme. SW-ben almátszedni (cooking quest) meg ilyenek.. :) ÉS azok mellett iszonyat szerencsés típus vagyok. Szóval nekem a ritka cuccok minimális időráfordítással kiestek mindig. Emlékszem leültem húzni a fishinget és 2perc után kiesett ez: [link] Kérdeztem TS-en, hogy ez meg mi a tököm? Aztán nagy rage, hogy nekik hetek óta nem esik. Aztán mondták, hogy van még Ironforge-ban egy ilyen: [link]. Átutaztam oda 10-20perc fishing után meglett. Két darab 0.1%-os droprate-es item 30percen belül kb. :) De a raidekre is jellemző volt, hogy én gearelődtem a legkönnyebben. Mindig esett valami.

    (#33) Gertrius Ez így elég vérszegénynek hangzik. Nem akarom megint a hülye szövegemet kántálni mert biztos unalmas már, de ez azért van mert a Blizzard is a casual gamereknek akar kedvezni. Már amikor én játszottam akkor is mondták a nagy öregek, hogy a vanilla WoW sokkal nehezebb volt. Pedig sajnos a WoW-nak nem ilyennek kellene lennie. :(

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák