Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Ellia #25 üzenetére

    Tévedsz, az eddigi Witcherek már a megjelenéskor jók voltak, az a rengeteg extra tartalom csak ráadás, amikért egy EA vagy Activision minimum a játék árát elkérte volna DLC formájában... ezúttal is úgy lesz. Megnyugodhatsz, a megjelenéskor nem lesz olyan, hogy nem tudod végigjátszani a játékot, mert hibás maradt. Az optimalizáltság tekintetében is nyugodt lehetsz, eddig is kihozták, amit lehetett, de ilyen grafika mellett - nem erre a videóra gondolok, hanem amit tényleg PC-n vettek fel -, nyilván kell is némi erő a kellő sebességhez.

    (#24) Crytek: Oké, akkor majd meglátjuk, ha kijön rendes minőségben. Egyébként én nem értem, mi értelme van távolról streamelni egy PC képét felhőn keresztül konzolra. Az oké, hogy amit nem bír el a vas, azt majd a távoli PC megoldja, de a lag és késleltetés miatt nem lesz ugyanaz, mint egy rendes asztali gép. Úgy értem, hogy aki konzolt akar, az vegyen konzolt, aki meg PC-t, az PC-t. Ezek a hibrid megoldások nem tűnnek jó ötletnek.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák