Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz ernyo15 #140 üzenetére

    Super! Már azért jönnek jó kis tippek, receptek! Az lenne az igazi, ha mindenki leírná a részleteket is, ha mondjuk valami fagyasztott dolgot vesz valahol és az ízlett neki, hány fok/hány perc-en sütötte.

    A kiegészítők bemutatása külön jó, mert sajna Philips Airfryer-hez nincs semmi. A 42-ben mutatott tartozékokat egyelőre jegelném, ha majd a lottón nyerek, más lesz a helyzet. Ezek a mostaniak viszont emberi áron vannak valóban. Azt áruld még el, hogy ezeket hogyan teszed be, mert a kosaras részbe szerintem nem fér be, anélkül viszont.....szóval ezt a részletet oszd még meg velünk! Az eddigieket viszont köszönjük neked is és mindenkinek, aki bármivel bővíti ismereteinket! :R

    Főképpen ezeket a kevert sütiket jó, hogy berakjátok, képek és hőfok/idő, mert ezeket tényleg csak kitapasztalni lehet, hogy lesznek jók.

    Én minap Pennys panírozott csirkemellett vettem 700gr-os talán, az eszméletlenül jó benne. Elég vastag a termék, 16-18 perc/180 fok és szokás szerint beolajozom mindkét oldalát, de ha lusta vagyok, akkor csak bedobom a kosárba és felülről csorgatok rá olajat, a végére úgyis átügyeskedi magát valamennyi olaj a másik oldalára is. Arra is rájöttem, hogy ezeket az egyszerű fagyasztott dolgokat különösebben forgatni sem kell, ha nincsenek egymáson. Ha több rétegben pakoljuk bele, akkor más a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák