Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Narxis #24 üzenetére

    Ez a "kalózok támadnak minket" és "nincs feltörve" szöveget csak az hiszi el akinek még lóg a cumi a szájából.

    Nézd, azért az, hogy napokra meredtek le, ad némi alapot arra, hogy el lehessen hinni a támadás magyarázatot (most az, hogy kalóz, unatkozó hekker vagy a konkurens cég, az tökmindegy).

    Akkor fog "kivonulni" az Ubisoft amikor én Anglia királya leszek.

    Óvatosan, Sir Narxis, csak óvatosan :D
    Egyébként a kivonulást én is lehetetlennek tartom, de hogy nem tesz jót neki ez a hercehurca, az biztos. Minél több ilyen krízis történik, annál többen intenek be, és mennek konzolra.

    Annyi, hogy egy kicsit több lépésből áll amit a letöltött verzióval kell csinálni.

    Valaki már felhozta a Starforce-ot. Ott is meg lehetett oldani több lépésből, ez kiköt, az lehúz, amaz felinstallál blablabla. Ez pont elég arra, hogy a kocawarezos inkább megvegye a francba.
    A vérwarezos vadbarommal meg úgy sem tudsz semmit csinálni, őt jobb esetben csak kizárni, ellehetetleníteni lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • rocket

    nagyúr

    válasz Narxis #24 üzenetére

    Nem mondta senki ha megbukik ez a vedelem akkor feltetlenul kivonulnak a PC piacrol, de majd ha ok is nyomjak a "10000$-bol megalkotott, tele bug konzol port PC verziokat" akkor majd ne csodalkozzon senki.

    Irtam mar az Ubisoft megadta a lehetoseget a valtozasra, a Prince of Persia DRM nelkul jott, ebbol es a kovetkezo lepesukbol eleg jol leszurheto a konkluzio a temaban.

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Narxis #37 üzenetére

    De pont erről van szó, hogy nekik nem veszteséges a PC piac

    De ha vásárló Józsikának betelik a pohár (pl. a mostani fiaskó miatt), és vesz egy konzolt, akkor gyorsan az lehet.
    A probléma azzal van, hogy fizető vásárlóréteg migrál konzolra. :K

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Narxis #48 üzenetére

    Ez viszont már engem annyira nem érint, bármikor gond nélkül átváltok konzolra

    Én is ezt tettem tavaly év végén (igaz, én kekszboxra, több exkluzív cím érdekelt azok közül), és nem is bántam meg.

    Az ubi magának köszönheti a problémákat

    Igazából én ezt csak akkor tudnám megállapítani, ha tényszerűen tudnám, hogy ki a felelős a mostani üzemzavarért.
    Mert azt lássuk be, ha a rendszer működne, akkor annak ellenére, hogy nekem sem szimpatikus, tulajdonképpen nem problémás. Az, hogy a krekkerek nehezen törik fel, hát engem nemhogy nem érdekel, de külön örülök is neki.

    a Blizzard miatt vagyok még én is PC-s platformon illetve a Valve miatt

    A helyzet az, hogy sem a Blizzard, sem a valve játékai nem szoktak brutális követelményeket állítani, szóval kétlem, hogy pl. egy SC2-nek vagy Diablo3-nak ne feleljen majd meg egy teljesen áltlagos gép.

    Sectumsempra - For Enemies

  • FefeeX

    veterán

    válasz Narxis #24 üzenetére

    Én is pont ezt akartam írni, csak gondoltam végigolvasom, hátha van olyan ember, aki nem lett a marketing áldozata... :)
    "Nem failed mert nem törték még fel", meg a hasonló marhaságok... "Nem a mi hibánk"... Báh...

    Örülök, hogy valaki jól látja a dolgokat... :) A kivonulnak a legnagyobb baromság amit írni lehet... Persze, a zeneipar meg kivonul a Földről és a Plútón fog zenélni, hátha ott az egysejtűek jobban értékelik majd a zenét és nem töltik le... Aki eddig másolta, azok 80%-a akkor sem fogja megvenni, ha ultrafeltörhetetlen lesz, max, majd pár év múlva, 2ezerér. Na bumm... (és ezt bármikor aláírom, a warezolók 90%-a pénzügyi nehézségekre hivatkozik, ezek közül a kedvencem a "megélhetési warezoló" volt )

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Narxis #56 üzenetére

    az ubi kitalált egy ilyen rendszert ami támadási felületet adott, gyakorlatilag egy céltáblát akasztott a vásárlók nyakába. Hogy ez belső vagy külső hiba volt-e, szerintem nem nagyon érdekli az AC2 tulajokat

    Hát nézd, ezzel az erővel azt is mondhatnám, hogy a Ferrarinak a k_rva anyját, ne a gyökérnek, aki megkulcsolja az oldalát - vagy egyenesen a tulajnak, mert oda parkolt, ahol ilyenek járkálnak.
    Szóval elismerem, hogy a vásárlók szempontjából lényegtelen (nekem is az lenne), de valójában nem az.

    Azonban új gép kell az új játékaiknak, és itt most inkább az új szón van hangsúly, nem erős gép kell ez tény

    Akkor mondjuk azt mondom, hogy 2 évente cserélsz 20K-ért vga-t, 3 évente ugyanennyiért processzort, és még mindig futnak ezek a játékok, adott esetben maxon, ráadásul van egy karbantartott, netre/médiára kompromisszum nélkül megfelelő masinád. E mellé bőven elfér a konzol.
    Más kérdés, hogy mondjuk PS3 + tévé esetén a multimédia legnagyobb része menne át oda.

    BioWare-t is említeném, de tőlük csak a Dragon Age tetszett igazán.

    Igazság szerint én a Mass Effect 1-et PC-n toltam, a 2-őt meg Xboxon (még mindig tolom :) ). Saját véleményem szerint sokkal kényelmesebben tudok játszani Xboxon ezutóbbi játékkal, tehát ha választanom kéne, akkor konzol.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák