Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder62

    őstag

    Nah akkor nézzük:

    Megvesz az ember egy eredeti játékot. Szívatja a DRM, ide oda regisztrálni kell, nyomorék kémprogram klienst kell telepíteni mellé mert anékül nem fut, vagy ott a GFWL ami ha nincs online profil menteni sem tudsz (legutóbb 2 órát szenvedtem mire a Dirt 3-at működésre tudtam bírni és igen létrehoztam offline profilt de istennek nem mentett) , állandó online kapcsolatot igényelnek, még a single játékok is, soroljam még?

    A warezt meg letölti az ember és játszik. Semmi bonyodalom.

    Most nem védeni akarom a warezt de elkéne már gondolkodni a készítőknek. Nem szívatni kéne a népet, pont azokat akik megveszik. Most komolyan, ki szereti ha egy hülye program szívatja, amit megvett?

    Pl volt olyan aki hetekig nem tudod játszani a megvásárolt Mass Effect 3-al mert a nyomorék origin egy rakás hulladék, és nem indult a játék miatta. Nice.

    A warezt úgy tudnák visszaszorítani ha olyan egyszerű és bonyodalom mentesen lehetne játszani az eredetivel mint a w verzióval. Esetleg nem lehúzni a népet 6 db 0day dlcvel. Inkább pont azt kéne hogy ingyenesen kapnának tartalmakat.

    De az idióta készítők ezen túl is ránk erőltetik a sz*rjaikat, úgyhogy ne csodálkozzanak hogy akik játszani akarnak inkább letöltik mint hogy szenvedjenek a hülyeségükkel.

    Ráadásul ugye köztudott hogy manapság 100%-os árat fizet a vásárló egy 60-70%-os termékért és pluszban rá kéne fizetnie hogy a teljes legyen a játék. Így akár 200%-os árat is elkérnek egy 100% -os játékért. Köszi dlc. Imádlak.

  • Ryder62

    őstag

    válasz Dark Archon #31 üzenetére

    Ahogy a tied is nagyon elcsépelt ám "nem képes haladni a korral", "elenyésző tömeg".

    Csak hogy tudd haver mesélte hogy valamelyik játékban az utolsó boss fightot vívta épp már háromnegyed órája és hopp kidobta a játékból mondván megszakadt a kapcsolat. Kiderült hogy az internet elérése egy pillanatra megszakadt. Igen csak kivolt hogy már 1-2 perc és legyőzte volna erre ilyen hülyeség miatt dobta a játék.

    Amúgy meg pont ez a haver mesélte azt is hogy náluk csak egyetlen egy internet szolgáltató van, így csak az marad mint választás, viszont annál naponta 4-5 alkalommal 1-2 percre de akár 5-10 percre is elmegy a net.
    És ez nem viharban meg ilyesmi. Nappal, verő fényes napsütésben.

    De nálam is ahol szélessávú van, 4 betűs, igen jó internet szolgáltató, előfordult hogy egy időben állandóan elment a net kb 1-2 percre.

    Ezek kívül álló okok, egy mezei user nem tudd mit kezdeni vele. Főleg ha nem tud választani sem.

  • Ryder62

    őstag

    válasz mzs718675 #108 üzenetére

    Alapjában véve ez a ellopok amit lehet gondolkodás mód ... hát .. fura.

    Sokszor mérlegeltem hogy vajon megéri e megvenni a játékot. Sokszor a nem a válasz. Miért is?

    Tömören: DLC

    Sztem ezzel mindent leírtam.

    Már ott tartunk hogy 18e-be kerül egy olyan játék amibe benne van egy 0day dlc és ami szervesen kapcsolódik a történethez, a világhoz, és sok infóval bír.
    A standart verzióhoz nem jár, meg sem tudod venni. Kösz szépen. Nem mellesleg látszik hogy kiollózták a játékból.

    Nah ezek után ne szóljon senki egy szót sem.

    Ilyen mocskos lehúzást. Régen hogy is volt: Tetszett egy játék, fak jeah irány a bolt vásároljunk be. 100%-ban ugyan azt kaptam mint warezban. Sőt még ha nem is játszottam vele akkor is 100%-ban ugyan az volt a warez és a legális verzió.
    És ezek anno teljes játékok voltak 10-12ezerért újonnan.
    Most meg ha csak az alapra telik, mert nem engedheted meg a gyűjtőit, de megvennéd az alapot, hátránnyal indulsz, nem kapsz olyan tartalmakat amiket a gyűjtőisek viszont igen, ráadásul csonka játékot dobnak eléd és majd később etetni akarnak dlc-kel.

    Nah erre már nincs gyomrom. Játszani szeretek, akarok de nem vagyok hülye. Sajnos a játékipar viszont egyre hülyébbnek nézik a játékosokat akikről rengeteg pénzt le lehet gombolni.

    Ezt maguknak köszönhetik anno a dlc korszak elött gép módjára vásároltam a játékokat. Mert megérte. 12 ezerért teljes játék. Most, 12 ezerért 60-70%-os játék, hogy teljes legyen vegyél dlc-ket, jah de nem biztos hogy fullos lehet a játék mert nem a gyűjtőit vetted így lehetséges hogy neked kimarad egy két dlc.
    + tetézi az is hogy manapság a kelet európaiak pénze nem kell. (Skyrim dlc?)
    Olyan hatalmas régió zár van rajta öröm nézni.

    (#111) Dark Archon Ok akkor örülj hogy állandóan online kell lenned. Everything is connected, connection is power.....

    [ Szerkesztve ]

  • Ryder62

    őstag

    válasz djculture #176 üzenetére

    Minőségi termék jó áron. Steamen a megjelenéskor valahogy 40 eu alatt volt az Alan sőt pár napra rá akciós lett. Azt hiszem 30 eu körülire leesett de nem vagyok benne biztos.

    Ezt a példát kéne követni: minőség jó áron.

    De ehelyett:

    - Pisti, lewarezolják a játékot amit most dobtunk piacra. Így alig lesz bevételünk.
    - Nem is értem, Jani, teljesen hülyének nézzük a vásárlókat, lassan 25 ezerért adunk egy teljes játékot. Mi lenne a stratégiát váltanánk?
    - Felejtsd el, szólok Gézáéknak hogy dobjanak össze még 6 dlct.
    - És ha minőségi terméket dobnánk piacra?
    - Hülye vagy? 2014-ig be van tervezve még 2 kiegészítő féleség. Majd átkonvertáljuk az objektumok nagy részét.
    - És az új főhős megvan? Hogy fog kinézni?
    - Majd átszínezzük a mostanit és rajzolunk neki egy bajuszt.

Új hozzászólás Aktív témák