Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder62

    őstag

    Nah akkor nézzük:

    Megvesz az ember egy eredeti játékot. Szívatja a DRM, ide oda regisztrálni kell, nyomorék kémprogram klienst kell telepíteni mellé mert anékül nem fut, vagy ott a GFWL ami ha nincs online profil menteni sem tudsz (legutóbb 2 órát szenvedtem mire a Dirt 3-at működésre tudtam bírni és igen létrehoztam offline profilt de istennek nem mentett) , állandó online kapcsolatot igényelnek, még a single játékok is, soroljam még?

    A warezt meg letölti az ember és játszik. Semmi bonyodalom.

    Most nem védeni akarom a warezt de elkéne már gondolkodni a készítőknek. Nem szívatni kéne a népet, pont azokat akik megveszik. Most komolyan, ki szereti ha egy hülye program szívatja, amit megvett?

    Pl volt olyan aki hetekig nem tudod játszani a megvásárolt Mass Effect 3-al mert a nyomorék origin egy rakás hulladék, és nem indult a játék miatta. Nice.

    A warezt úgy tudnák visszaszorítani ha olyan egyszerű és bonyodalom mentesen lehetne játszani az eredetivel mint a w verzióval. Esetleg nem lehúzni a népet 6 db 0day dlcvel. Inkább pont azt kéne hogy ingyenesen kapnának tartalmakat.

    De az idióta készítők ezen túl is ránk erőltetik a sz*rjaikat, úgyhogy ne csodálkozzanak hogy akik játszani akarnak inkább letöltik mint hogy szenvedjenek a hülyeségükkel.

    Ráadásul ugye köztudott hogy manapság 100%-os árat fizet a vásárló egy 60-70%-os termékért és pluszban rá kéne fizetnie hogy a teljes legyen a játék. Így akár 200%-os árat is elkérnek egy 100% -os játékért. Köszi dlc. Imádlak.

Új hozzászólás Aktív témák