Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Memora #34 üzenetére

    Haverom mondta múltkor, mikor tomb raiderezett, hogy milyen jó volt, mikor egy órán keresztül disznókra kellett vadászni... Erről eszembe jutott a WoW, és ezért a Tomb Raiderekbe biztos nem is fogok belekezdeni. Neki tetszett.
    A PS1-es Resident Evilben nekem anno azért volt pártíz órám... És nem azért, mert olyan változatos volt...
    Szóval ez kicsit olyan honnan nézzük, meg kinek mi jön be...

    #33: az emulátor soha nem hozza és hozta még azt a fílinget, amit az eredeti konzol (pedig nekem nem volt, csak a szomszédnak), annak ellenére, hogy jóval komolyabb cuccaim vannak, mint a NES. Csak a lényeg veszik el belőle, bár van, akinek ez is elég jó, vagy megfelelő (nekem is az volt, végülis a Golden Axe-ot is emulátoron vittem végig először, plusz a Super Mario Worldben valamint az F-Zeroban is rengeteg tízórám van benn emulátorban.
    De kicsit olyan ez, mint ahogy a vérpisti PC fanok azt sem fogják soha megérteni, miért kényelmesebb a nagyobb rétegnek (és nekem) az XB1-en (vagy PS4-en) játszani, mint PC-n. Pedig nagyon egyszerű. Bedugod és játszol. Én már a HDMI kábel hosszát tervezem a NES Classichoz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák