Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Szerintem a továbbiakban folyamatosan csökkenni fog az accok száma. A wowba már messze nem pumpálnak anny pénzt és időt a Blizzardnál mint korábban. A Blizzconos infok szerint a Mist of Pandaria egy kisebb kiegészítő lesz, nagyjából akkora új területtel, mint ami a Cataclysmben jött, de abban ugye megújultak a régi területek, itt meg semmi ilyen nem lesz. Egyre tescosabb az egész. A talentrendszeren megint egyszerűsítenek, bár a Cata-s verziótól bármi jobb. A Pandaren fajjal nekem nincs gondom, de elhiszem, hogy lesz egy réteg aki emiatt lelép. A pokemonos téma gyanús. Talán nyitni akarnak a kisebb gyerekek felé jobban, a pandák is kapóra jönnek ebben, de szerintem az a réteg nem annyira fizetőképes és a szülők meg talán hallottak a wowról, ami megint ellenük dolgozik.

    December elején jön a 4.3, amire páran visszajönnek, legalább 1 hónapra, de karácsonykor indul a Star Wars MMO, ami talán egy millió playert is elvihet pár hónapra és fél milliót hosszabb távon, viszont ha jobban sikerül a start, és nem dőlnek hátra pihenni, akkor ez még több is lehet. A diablo 3 szintén elvisz fél millát, bár ezt próbálják elkerülni a hűségnyialtokzatos akcióval. Beáldoznak kb. 3-4 havi havidíjat a maradék 8-9 hónapért cserébe.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Wolverine #30 üzenetére

    Azt tudom, hogy a petes csata csak egy újabb time sink, de nem hiszem hogy az idősebb korosztály erre lenne kiváncsi.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Én már kezdetektől fogva játszok a wow-al, de mindvégig kritikusan álltam hozzá. Ha unalmassá vált, akkor nem kezdtem bele valami ingame timesink feature-be.

    A játékban van egy main content pve-ben és pvp-ben is és van rengeteg timesink content amiket én mindig elkerülök, és nem is nehéz elkerülni, mert rohadt unalmasak.
    Az achizás a pontok miatt, a mountok, petek gyűjtése, a goldfarmolás, vagy újabban az archeology, a régi fegyverek, vagy armor setek gyűjtése, a seasonal questek és a darkmoon faerie mind ilyen. A túlzásba vitt altozás szintén ez a kategória.

    Az a veszélyes, hogy ha agyatlan és igénytelen az ember akkor 0-24-ben mindig van mit csinálni a játékban. El kell dönteni, hogy mi szórakoztatja az embert és mi az ami nem, és az utóbbiakat ne csinálja. Ha pedig nem maradt szórakoztató rész, akkor szüneteltetni kell 3-6 hónapra, vagy a következő content patch-ig. Én közben több MMO-t is kipróbáltam és az biztos hogy mindet megérte megvenni és játszani azokkal pár hónapig.

    [ Szerkesztve ]

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Khelben #59 üzenetére

    Persze, a lényeg az hogy személy szerint mindenki ismerje be magának hogy mi szórakoztatja a játékban és mi nem. Ne azért csinálja a sörfesztiválos questeket minden nap, mert a végén kap egy 67.-ik mountot, hanem azért mert szórakoztatja 2 hétig minden nap ugyanazokat a questeket ismételni. Ha szórakoztatja. Ne azért csináljon meg egy achit, mert azzal kap plusz 10 pontot, hanem mert szórakozás teljesíteni valami kihívást.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Silenzio #62 üzenetére

    Az Age of Conan félkész volt, ezért hagyták ott az emberek. Sok szempontból az egyik legjobb MMO amivel eddig játszottam, de reménytelenül félkész állapotban adták ki. Lvl 50 után teljesen elfogytak a questek, pontosabban még hamarabb, csak lehetett grindelni a villákat. Szintén lvl 50-ig egy darab instával találkoztam és rengeteg instaszerű csökevénnyel. Voltak területek ahol nem is lehetett semmit se csinálni, csak füvet szedni, meg ilyenek. Szóval nem az emberek nem értékelték eléggé az AoC-t hanem félkész volt.

    Arra mondjuk kíváncs lennék, hogy mi lett azzal az akkor teljesen használhatatlan featurevel, aminél a casterek belekezdtek spellek láncolatába, minden szintel egyre erősebb sebzést okozva, ami közben saját magukat is sebezték. Emlékszem én olyan 4-es 5-ös szinten mindig belehaltam a dologba, de harcban semmire sem volt jó.

    Egyébként az AoC volt az egyetlen MMO amihez nem tértem vissza egyszer sem miután 2 hónapot játszottam vele induláskor.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák