Hozzászólok Aktív témák

• Tigerclaw

veterán

Szerintem a továbbiakban folyamatosan csökkenni fog az accok száma. A wowba már messze nem pumpálnak anny pénzt és időt a Blizzardnál mint korábban. A Blizzconos infok szerint a Mist of Pandaria egy kisebb kiegészítő lesz, nagyjából akkora új területtel, mint ami a Cataclysmben jött, de abban ugye megújultak a régi területek, itt meg semmi ilyen nem lesz. Egyre tescosabb az egész. A talentrendszeren megint egyszerűsítenek, bár a Cata-s verziótól bármi jobb. A Pandaren fajjal nekem nincs gondom, de elhiszem, hogy lesz egy réteg aki emiatt lelép. A pokemonos téma gyanús. Talán nyitni akarnak a kisebb gyerekek felé jobban, a pandák is kapóra jönnek ebben, de szerintem az a réteg nem annyira fizetőképes és a szülők meg talán hallottak a wowról, ami megint ellenük dolgozik.

December elején jön a 4.3, amire páran visszajönnek, legalább 1 hónapra, de karácsonykor indul a Star Wars MMO, ami talán egy millió playert is elvihet pár hónapra és fél milliót hosszabb távon, viszont ha jobban sikerül a start, és nem dőlnek hátra pihenni, akkor ez még több is lehet. A diablo 3 szintén elvisz fél millát, bár ezt próbálják elkerülni a hűségnyialtokzatos akcióval. Beáldoznak kb. 3-4 havi havidíjat a maradék 8-9 hónapért cserébe.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Hozzászólok Aktív témák