Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kacsyx

    aktív tag

    Szerintem borzalmas... Gyanús, hogy megint az lesz mint a Shogunnál: elbaszkurálják az idő nagy részét a grafikára (ami egyébként szerintem ismét szörnyű: kondenzcsíkos nyilak, fénylő katonák és az egész úgy ahogy van hangulattalan, mű Empire grafika), mikor a Rome - Total War a 2003-as grafikájával ma is teljes mértékben élvezhető. A sok grafikai munka miatt meg kapunk egy Shogun II-őt, ahol semmivel sem lett bonyolultabb a játék, mint az elődökben, sőt... Lehet csak én koptam már ki véglegesen a játékkedvből, de szerintem az Empire-től kezdve hulladék kategória az össze TW.

  • kacsyx

    aktív tag

    Nekem az új TW-k egyszerűen kevesek. (Bár a játékok 99%-ára ugyanúgy igaz...)
    Nem akarok semmi eget rengetőt, csak legyen bonyolultabb, mert a Shogun II, de az Empire és a Napoleon is totál monoton. A Shogun II kifejezetten az, gyakorlatilag csak azért lépkedem a köröket, hogy a technológiai fát fejlesszem, meg még a Ninják képességeivel el lehet benne bíbelődni, amúgy egy hót egysíkú valami az egész. Ráadásul a grafika is nagyon mű.

    Miért nem tesznek bele mondjuk komolyabb kereskedelmet, mezőgazdaságot, 'ipart', lehetne kreálni egy várostervezőt is, ahol át lehetne alakítani a városokat (nem kell téglánként, de legalább lehessen már fejleszteni valamit rajtuk). Egységeknél is ki lehetne alakítani valami rangsorolást, amivel elit egységeket lehetne létrehozni. Pl. azt is bírnám, ha a felszerelésüket ki kellene termelni és ehhez szükség volna valami infrastruktúrára, vagy kereskedelemre, akármi.
    Mindegy, lasz@rom, úgy se szólhatok bele.

Új hozzászólás Aktív témák