Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    Az első résznek az volt a szerencséje, hogy olcsó volt és gyorsan ment le az ára is, de még így is kicsit megbántam a vételt - hemzsegett a cucc az amatőrebbnél amatőrebb hibákban, olyanoktól ami szégyen az ex-blizzados, Diablot fejlesztő srácokra nézve. Kezdve ott, hogy a játék olyan nevetségesen kiegyensúlyozatlan volt, hogy pár óra után semmi kihívást nem nyújtott. Hiába tömték tele mindenféle settekkel ha semmi hasznuk nem volt, a leggányabb fegyókat és páncélt a városi bűbájos kevés pénzért olyan tápos cuccá varázsolta, hogy az egész játékon végig lehetett szambázni velük. A kutya egész jó ötlet, de haszna kb ennek is nulla, a nagyobb invetoryt leszámítva. Hiába adja el a cuccokat, ha vásárolni akarunk (és mindig kellett minimum identify tekercset) muszáj visszamenni és ott vagyunk ahol a part szakad (amiért kitalálták arra alkalmatlan). Ehhez hozzájárul, hogy egyik szint sincs semmivel feldobva, amitől olyan hihetetlenül monotonná válik, amit még egy ilyen hack n slash cucc sem engedhet meg magának, a körítésről nem is beszélve. A látvánnyal nem volt baj, az effektekkel annál inkább - ha varázslóval mentél a sok villogástól az égadta világon semmit nem lehetett látni, a zene pedig a lagnagyobb epic fail - sikerült újrahasznosítani a Dio2 felhozatalát, hát gratula hozzá.
    Ha ezeken nem javítanak magasról teszek rá, hogy lesz dinamikus időjárásváltozás meg coop - ilyen formában már néha megütötte azt a szintet, amikor egy játékkal undorral játszom, akár tíz perc után (jó fél év kellett mire a végére értem, pedig a játékidő még így is pofátlanul rövid)

    [ Szerkesztve ]

  • #08052480

    törölt tag

    válasz ollie #7 üzenetére

    Kit érdekel, hogy nincs jobb, ha ez is hemzseg a hibáktól és átgondolatlanságoktól (nehogy már azért kelljen szeretnem, mert szar a felhozatal - hovatovább Sacred 2 sokkal kiforrottabb volt) Leírtam már miért nem tetszett...

Új hozzászólás Aktív témák