Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h-yle

    addikt

    válasz #08052480 #5 üzenetére

    Az első rész max egy fél játék/demo volt. A második már remélem 3/4 lesz. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz #08052480 #5 üzenetére

    Nem tudom hány, hasonló játékkal játszottál az utóbbi időben (lehet meglepő, de rengeteg van), de nem igazán találsz a Torchlightnál jobbat. A Titan Quest jobb szerintem, de az egy sokkal nagyobb budget-ből készült játék, nem pedig egy kis, indy cég fejlesztette.

    ***

  • Flame_

    tag

    válasz #08052480 #5 üzenetére

    ID varázslat? :) Egyébként meg még a normal nehézséget is kezdőknek ajánlották, hard mode ajánlott ha már ismered a stílust. De amúgy tényleg... finoman szólva se fosol vért, mire megcsinálod. Poti rendszerint sokszor több esett, mint elhasználtam volna, hardon is - de ez azért játékstílustól is függ.

    Az igazi táp amúgy magas szintű karaktert "visszavonultatni" (retire), és egy tárgyat ugye ilyenkor az új karakterre hagyományozhatsz. Így volt lvl20-as karakteremnek másodpercenként ~900-at sebző kardja, ami +3400 életet is adott :) Persze szép kis str req volt hozzá, de kibírtuk. Meglehetősen imba volt jó ideig.

    Az meg bocsáss meg, de ökörség, hogy a petnek semmi haszna. Tanknak kiváló, kapcsolódó skillt kifejlesztve akárhonnan maximum 23 másodperc alatt megjárja a kört a townba és vissza. Esetleg elementáris mennyiségű potit tud tárolni ehelyett. Halat adsz neki, és ha megfelelő témájú szinten megfelelőt kap, akkor kompenzálhatod valamivel a monszterek erősségeit - érdemes próbálkozni. Nagy kár mondjuk, hogy ahogy tápolod a magad charm/defensive/offensive spelljeid erejét, úgy neki nem erősödik. Persze ha nem figyelsz rá, akkor tényleg csak ott szaladgál...

    Az a városi bűbájos meg igen sikeres abban is, hogy minden tulajdonságot leszedjen néhány enchant után ;) Kíváncsi lennék, hogy ha van 10% disenchant esély, akkor be mernéd-e tenni az Ordrakot legyőző + még azután 70 szintnyi dungeont kitakarító nagypapa rád hagyományozott "életművét" :)) Vagy akár bármit, ami jó. Ha épp nincs más, akkor persze megfelel.

    Valaki még mondta, hogy grindfest. Nos: az :) Ezzel nehéz vitatkozni. Talán easy-n vagy normalon Ordrakig egyszer elmenni még nem az, de aztán kész. De hát én a D2-t is szerettem, vannak ilyen emberek :)

Új hozzászólás Aktív témák