Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Gyusz #6 üzenetére

    Nem akarok semmiféle elcseszett irányítást megszokni, bal kézzel különböző olyan gombokat keresgélni (és közben az irányítást elcseszni), amelyek az egérre valók, tehát WASD mászkálok, de közben a környező gombokkal keresgéljem a kézi célzást, stb-t.
    Pontosan tudom, hogyan tesz vissza, mikor ment, és éppen azért szar ez, mert valahogy a nehezebb részeknél pont nem ment (kötéle falról elugrás, esetleg falikaszával kombinálva, a lá Anv. Egyiptom), ráadásul nem azért nehezek ezek a részek, mert kihívást jelentenek, hanem azért, mert egyszerűen szar a program, és nem reagál megfelelően a billentyűk lenyomására.

    Vannak ugyanígy mentési pontokkal dolgozó játékok, amelyek ritkán okoznak gondot, mert ha okos és ügyes vagy, ritkán van ezekre szükséged.

    Kameramozgást nem túlzom el, egyszerűen szar. Attól, hogy TPS, még nem kellene direkt beláthatatlanná tenni a pont előtted/mögötted lévő pályarészeket, hogy csak akkor tudd meg, hogy rossz irányba indultál, amikor már egy szakadék fenekén kötsz ki, és persze megint futhatod elölről az adott szakaszt. És ugyanez a szívatás újra és újra. Ezt 10 éves kis kölykök elviselik, és azt hiszik, ők ügyetlenek, de ha az embernek van némi sütnivalója, pontosan látja, hogy direkt csinálja a program (persze nem csak ez, elég csak a NFS-ekre gondolni, vagy a Gridre, stb.).

    Milyen játék kiemelkedő, amelyet konzolra írtak? :F Én egyről sem tudok. Az persze lehet, hogy a sok hülye gyerek agyát marketinggel kimosták, akiknek aztán a papa-mama megvette, de ez max eladási siker, ettől még nem lesz jó semmi. Azzal nincs bajom, ha ezeket a szarokat kijavítják PC-re, de attól ott vágnám fejbe kalapáccsal a kiadásban részt vevő összes balfaszt, amikor meglátom a színes gamepad-gombocskákat az irányítás menüben (vagy nem látom, csak érezhető, mint az Uw-ben).

    Az meg, hogy mert konzolra megveszik, egy marhaság, a marketing része. PC-re az értelmes ember már semmit nem mer megvenni azelőtt, hogy egy "próbaverziót" végigjátszott volna, és ez éppen amiatt van, hogy 95%-ban szart adnak ki, azaz egyszerűen ellopják a pénzed, és nem reklamálhatsz, mert a program "as it is", azaz "megkapod-baszhatod". Nekem is van nem kevés drágán megvásárolt szar programom a padláson, mert régebben azt hittem, hogy az újságok tesztjei tükröznek valamit a valóságból, de azok is csak a reklám részei. Szóval elég farizeus dolog a usereket hibáztatni azért, ha megunják, hogy folyamatosan átverik őket.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • katt777

    félisten

    válasz Gyusz #16 üzenetére

    Engem minden szar munka bosszant, mert én sem szar munkával keresem a pénzt. Aki szar munkát végez, az élvezze, hogy a pénzéért is azt kap. :((

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák