Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Bad Pritt #26 üzenetére

    Nem tudok erre érdemben reagálni, meglátjuk hogyan lesznek ezek implementálva a játékba. Nekem az előzetesből az jött le, hogy Adam új képességeinek "eredetét" ennyivel letudják. Hoppá, van még ott ahonnan ez jött, jobb ez a két karom, mint a bűvész cilindere, örüljünk neki, hurrá. Aztán kész. Ha a sztoriban ez fontos szerepet kap majd, és rendesen meg lesz magyarázva akkor nyilván nem baj, hogy a HR-ben erre nem volt semmi információ(töredék), és akkor utólagosan elnézem az előzetesnek is mindezt. Remélem az én benyomásom volt rossz, és neked lesz igazad!

    "Ugyanúgy a karakterek szájába lett adva, mint itt az előzetesnél, csak nem tűnt száraz monológnak."

    Hát pont ez a lényeg szerintem. Lehet itt is minden szava Adamnek benne lesz a játékban és valami értelmes kontextusban lesz benne. Nem állítom ennek ellenkezőjét. Viszont így belerakni a trailerbe, amiről mindenki tudja hogy reklám...nekem arról szól ez, hogy Adam reklámozza saját magát, a fejlesztők helyett. Nem bevont a trailer a Deus Ex világába, hanem éppen ellenkezőleg. Csak arra emlékeztetett, hogy nagyon el akarnak nekünk adni egy terméket, mert csupa fűt-fát ígérnek, csak éppen nem explicit szövegekkel, hanem a főszereplő monológjába beágyazva.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák