Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz jeges #11 üzenetére

    Cseppet sem. Jelenleg McCain nem esélytelen sem Obama, sem Clinton ellen; igaz, ez fordítva is igaz. (tény, hogy a jelölésről döntő előválasztások előtt a republikánusok esélye annyinak tűnt, mint a trójai falóé az epsomi derbyn, de a demokraták elég szépen leépítették a biztos nyerésüket)

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • #64791808

    törölt tag

    válasz jeges #11 üzenetére

    Semmi nem lefutott meccs. McCain fehér férfi, Obama néger, Clintonné meg ugyi nő.

    Amikor megkérdeznek embereket, hogy szavaznának-e néger vagy női elnökjelöltre, akkor nem mindenki fogja elmondani a telefonba, hogy picikét rasszista/hímsoviniszta. Arról nem beszélve, hogy McCain nem akkora balfasz, mint Bush volt.

    Illetve volt a fenét, kurvaügyesen csinálta, valljuk be.

  • tiv83us

    veterán

    válasz jeges #11 üzenetére

    Az, hogy haboru parti-e avagy sem, ez nem ilyen egyszeru historia, senki nem tudja mi lenne a legjobb, ha bent maradnank avagy sem, 50% azt mondja maradjunk, a masik 50 azt mondja mindenkit azonnal kifele onnan /pl. Sen. Clinton, aki azert valljuk be, nagyon magasroptuen beszel es irrealis dolgokat igerget/.

    Itt az USA-ban az emberek nem azt veszik elso sorban figyelembe, hogy az adott jelolt republikanus, avagy demokrata-e, hanem hogy maga a szemely mennyire meggyozo, nem az megy, mint Magyarorszagon, hogy "te jobbos vagy, te meg te meg szoci es en akkoris xy-ra szavazok mert az fideszes es az mszp meg dogojjon meg".

    Cerebellum: Obama nem teljesen "neger", edesanyja ha jol tudom egy Kansas-i feher working-class holgy, mig az edesapja egy kenyai szarmazasu uriember /volt?/.
    Viszont teny, hogy inkabb szinesboru, mint feher es emiatt nehezebb dolga van, mint ahogy Hillary-nak is.

    Nekem szimpatikus az, hogy mig Obama es Hillary tobbszaz millio dollart kolt az adofizetok penzebol arra, hogy kampanyolja magat es jarja az orszagot, addig McCain-t szinte alig latom feltunni a televizioban /legutobb peldaul egy kezikameras 2 perces felvetelt lattam rola/, inkabb a lapokban adott nyilatkozatokon keresztul adja a nyilvanossag tudtara a programjat, a terveit /amelyek joval kevesbe annyira magasroptuek, mint pl Obamae, avagy Clintone; "azonnal kihozunk mindenkit Irakbol! Azonnal csokkentjuk a benzin arakat! Sokkal olcsobb lesz az egeszsegugy! Megoldjuk hipp-hopp az itteni 10-12+ millio illegalis bevandorlo helyzetet!"./
    Kicsit elcsepelt es hieteltelen propaganda nekem. Ettol fuggetlenul nekik is vannak jo otleteik, de meg mindig McCain nezetei allnak hozzam a legkozelebb.

    [ Szerkesztve ]

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák