Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klikodesh

    senior tag

    válasz AxBattler #12 üzenetére

    Szerintem, be fognak allni a bethesda fele, egy ev DLCkkel valo bovitesre, kijon a jatek es utana egy evig jonnek a DLCk par havonta amig a masik jatekuk ki nem jon. Igy volt a Fallout 3 es a Fallout New vegasnal is, ez jol mukodik, ha tetszett a jatek vehetsz hozza meg extra tartalmat amig valami masra nem valthatsz.

    "A SE nem feltétlenül előny. Pl nyilván az Ő hülyeségük volt a DX: HR bossfight baromsága is. Azt tartsák meg inkább a FF-knek."

    Tenyleg nem volt jo a DE:HRben a bossfight, mikor elertem az elso bosst nem is tudtam hogyan lojek ra... Az egyik bosst viszont meg lehet olni CQCvel.

    Egyebkent allitolag azert kerultek a bossfightok mas studiohoz hogy tartsak aa megjelenesi hataridot, ami nyilvan a SE bune.

    Viszont a DLCben mar korrigaltak, es azt leszamitva jo volt a jatek, biztos vagyok benne hogy tanultak belole, osszessegeben jobban elodjere utott mint a Hitman amit raadasul meg ugyanaz a studio is csinalt.

    Abbol a szempontbol biztos elony hogy ugyan az a studio dolgozik a Thief feltamasztasan akik a Deus Ex-el ezt nagyon sikeresen megtettek, sokan az ev jatekanak tartottak skyrim-ig, a jatekstilus is hasonlo, szerintem ismet nagyot fognak alkotni.

    Raadasul a hitmannel mar bizonyitottak hogy motort is tudnak nagyon jot csinalni, valoszinu, hogy beallnak majd egy motorra, es azaltal hogy mar csak egy motort fejlesztetnenek az jobban ki tudjak dolgozni.

    [ Szerkesztve ]

    CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

Új hozzászólás Aktív témák