Új hozzászólás Aktív témák

  • Mukorka

    addikt

    válasz ddekany #47 üzenetére

    Én a mágiára gyúrok rá a játékban, főleg destruction és restoration részre. Az hogy a különböző effektek gyógyitala azonnali hatást kelt még elmegy de hogy a heal is rögtön felviszi az életet nevetséges. Éppen ezért egyáltalán nem használok healing potion-t inkább a heal varázst nyomatom mert az legalább lassan tölti vissza és amíg teszem addig a harci teljesítményem jelentősen csökken. Ezen kívül a másik vicces dolog a Floating Quest markers. Most komolyan , biztos sokan tolják úgy de szerintem az valahogy nem vicces hogy belépek egy szobába és a megkeresni való tárgy felett lebeg egy jel ami mutatja hogy ezt keresed!!4!!4!!! ráadásul falon át is. Szerencsére ez is kikapcsolható ahogy sok más dolog is. Ki lehet tolni az iránytűt és a teljes quest mutatót is ini-ben így azért meg van a lehetőség hogy testre szabd a játékot és ignorálj olyan dolgokat amiket egyébként másoknak nem kell.

    A szörnyek ereje szerintem függ eleve a fajtájától is. Vannak a kisebb csáprágós lények ( most épp fogalmam nincs mik) amik már az elején is egy kardcsapásba döglenek de most lvl 12 szinten is elvagyok expert nehézségen varázsló vagy sima harcos ellen is. Egy biztos , az óriások nagyon erősek nálam, ők eddig az egyedüli ellenfél típus akik egyetlen ütésétől szó szerint elszállok mint a győzelmi zászló. Szerintem valamelyest skálázódnak a népek de itt jobban érződik hogy van gyenge enemy és van rohadt erős eleve , bemutatva hogy bár kinyírhatok könnyen pár útonállót azért egy óriást nem vágok ketté két ütéssel.

    [ Szerkesztve ]

    Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

Új hozzászólás Aktív témák