Új hozzászólás Aktív témák

  • Meridian

    senior tag

    A leírás kellemesre sikeredett, akárcsak a játék.

    De az nem igaz, hogy nem, lehet könnyen megtalálni atérkép szélét... én elég hamar beleakadtam... Van ahol sziklafal (látszik mesterségesen van odaemelve) van ahol meg a hegyek közt megy az út majd egy kőfal meg egy zárt fakapuval le van zárva - ami erősen illúzióromboló.. amúgy én nagyobb terepre számítottam, azt hittem ez az egész térkép csak egy zóna és van több zóna is, de nem a térképen látható terület az egész. Persze ez sem kicsi, de én monumentálisabbra számítottam volna. Mondjuk ez a terület hihetetlen aprólékosan ki van dolgozva, többnyire... mert ennek tudatában nem értem azt hoyg a folyók vízének az áramlása a legtöbb helyen miért nincs kiigazítva? Sok helyen átlósan folyik a víz, és a textúra amikor partot ér, egyszerűen véget ér a szélénél... nagyon sokszor látszódó durva hiba, mindamellett hogy sok-sok vízesés meg csermely is van ezek viszont gyönyörűen meg vannak szerkesztve.

    A víz alatti úszás sem az igazi.

    Nekem a textúrákkal nincs semmi bajom, van ahol ugyan lehetett volna tényleg valamivel nagyobb felbontású, de túlnyomórészt tökéletes sztem.

    Az időjárás szinte tökéletes. Pl. a kora reggeli ködös, párás levegő ábrázolása maximálisan jól van megcsinálva, ennél jobbat sztem nem is lehet.

    Ami hátrány lehet sokaknak, hogy nincs magyarítás hozzá (legalább a subtitles), holott sok játék mint pl witcher 2 is magyarul is ki tudott jönni (ott is sok a szöveg - ez nem indok), aki nem ért jól angolul, annak kedvét szegheti s ok sok információ.

    Amúgy az először 6GB méretet kicsinek tartottam, de rájöttem miért ilyen kicsi azért mert csak egy zóna van, az meg pont ekkora.

    Szeretnék egy látványban ilyen minőségű MMO-t (mert nincs - még az age of conan is elmarad ettől - bár az közel van ehhez)... egyenlőre talán az ArcheAge lesz majd ehhez fogható, mondjuk az ennél jóval nagyobb is lesz. Kíváncsi leszek az Archlord 2-re állítólag az is ezt a motort fogja használni (vagy az Oblivion-ét, de jó lenne ha inkább ezt)

    De összességében nagyon jó a játék, nálam 10/10 - a fenti hibák ellenére is.

    --

    Jah igen, az inventory kezelése nagyon buta... nehézkes. Nem kényelmes, mert konzolszerű "menürendszeres", nem pedig kinyitod a zsákod és egérrel megfogod amit akarsz és oda teszed ahova akarod. Ezért is kár.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák