Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz Brutális eb #7 üzenetére

    Szerintem meg Te vagy szánalmas :K
    Nekem nincs semmi bajom a más véleménnyel, az általam leirtak sem ezt tükrözik...
    1. Igen elsőre nem a fizetés miatt panaszkodtak de majd jön az is ahogy az lenni szokott.

    2. Ha nem tünt volna fel az elmúlt évek alatt a játékfejlesztők mind mennek az online irányba a finanszírozhatóság miatt már ami a PC platformot illeti.....túl sok a konzol és bizony ott nagyobbak az eladások is, ráadásul már ott is tombol az online őrület...ha tetszik ha nem ez van.

    3. A játék lényegét valóban lehet félteni és van is rá okod ezt nem tagadom, de rögtön azzal jönni hogy majd úgyis F2P lesz belőle merő undormány és überbrutál trollkodás nem pedig vélemény......mert akkor ugye 1 évig lehet majd vele játszani ingyen ahogyan azt egy korábbi hsz-en említették.....

    4. Nekem elegem van az olyan véleménynek tituált örökös mindenhatáron túlmenő negatív, lenéző, fikázó szövegből ami minden egyes fórumon megjelenik... Te még ezt nem unod? Én nem hiszem el hogy vannak olyan emberek akiknek a véleménye ebben teljesedik ki és képesek így élni mindennapjaikat..... :F

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák