Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lézerparaszt

    őstag

    Teljesen egyetértek az utolsó két hozzászólással. A játék még szép is lenne, legalábbis jó lenne ha a skyrim ilyen grafikájú lenne, na de minden jót el is mondtam róla. 10 perces töltések (ok, ezért van a teszt hogy felmérjék a szerverek teherbírását) után halomnyi hibaüzenet eltakarja a képernyő felét középen, és annyi van belőle hogy 2 percig csak nyomkodtam a gombot mire eltűnt. Egy hónappal megjelenés előtt ez elég gázos. Ezek után berak egy kicsi helyre amiből ajtóval be tudok menni egy másik kicsi helyre. Eddig az elder scrollsban háznak hívták az ilyeneket, most open worldnek. Na jó, beletörődtem, mentem tovább, csináltam a küldetéseket amik olyan egyszerűek hogy rossz ránézni. Na mondom ok, lesz jobb is majd később. A harcrendszeren nem tudtam eldönteni hogy sírjak vagy nevessek, jön az MMO barát nyomkodjam a számokat a skillekhez dolog. A szörnyeket meg épp leöltem már élednek is fel, csak hogy pont megtámadjon mikor megint arra járok fél perc múlva. A sok teleportáló zombi ami mászkál a térképen játékos címszó alatt, még elmegy mert hogy a szerver... Na de a mozgásuk tényleg olyan hogy már a Duke Nukem 3D majdnem elérte ezt a szintet. Ezután jött a hab a tortán, megcsináltam a questeket, felrepültem Tamrielbe (elvileg) aztán 10 perc töltés, megint hibaüzenet hegyek és ki is vágott a szerverről. Fél órán keresztül próbáltam belépni de természetesen már bent ragadt a karakter, így nem tudtam. Na de később megint be tudtam, 10 perc töltés után megint hibaüzenet hegyek és gyakorlatilag ebből már tudtam hogy ennek a karakternek annyi. Később nyomtam egy repairt hogy hátha velem van a baj, másik karakterrel ugyanezek a dolgok megismétlődtek. Összefoglalva annyit tudok mondani a játékról, hogy egy multis skyrim mod, de színvonalban messze nem éri el az eddigi ES játékok egyikét sem. Én Alien: Colonial Marrines szerű bukásra számítok, nem hogy előfizető nem nagyon lesz, de még le is húzzák a sárga földig. Tucat ázsiai MMO szint, semmi több, sőt.

    A játék az nem játék!

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz Diopapa #16 üzenetére

    Természetesen a szerver lag miatti dolgokat érthetőnek látom, mert pont ezért van a stressz teszt. A gond a játékkal csak minden más. Szerintem is csak a névvel és a reklámmal akarják eladni, ezért is említettem az Alien CM -t. Béta teszter szemével nézve tényleg egyben van, de én látva a játékot el sem tudom képzelni hogy akár ingyenesen is játszanék vele, pedig én is nagyon vártam, remélve hogy megtalálom a WoW utódját :O
    Ez a béta teszt pont kapóra jött, mert a napokban gondolkoztam rajta hogy az imperial editiont megveszem, de sajnos jött a hidegzuhany...hálistennek.

    Iren!cus: nem azért tart ott az MMO piac mert a wowot akarják felülmúlni. A WoW nagyon jó játék lett minden tekintetben, ez az oka annak hogy most is 7-8 millióan fizetnek elő rá. A piac azért tart ahol tart, mert a semmit akarják eladni jó reklámmal.

    [ Szerkesztve ]

    A játék az nem játék!

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz IreN!CuS #35 üzenetére

    Attól hogy neked nem jön be, még nagyon is jó játék. És ez nem az én véleményem, hanem azé a 7,8 millió játékosé aki még most is előfizet rá xy év után is.

    A játék az nem játék!

  • Lézerparaszt

    őstag

    A bugok ellenére amik vannak lehet hogy jó játék lesz, de nem Elder Scrolls, és szerintem ez fáj nagyon sok embernek, köztük nekem is. Mi is az Elder Scrolls sorozat? Oda megyek ahova akarok, azt csinálok amit akarok, és a legutolsó fűszálat is félretolom mert mindenhol lehet egy eldugott kis tárgy ami jó valamire. Nos ebben semmi lootolható tereptárgy nincs, a ládákat kivéve, de az semmi. Mikor megyek egy dungeonban és benézek a legeldugottabb köcsögbe is, mert van benne valami, ezen kívül minden le van betonozva, míg a normális ES-ban megmozdíthattam szinte mindent, és így élő volt a játék. A szörnyek is élőnek tűntek, portyáztak, rárontottak a másikra, esetleg körbejárták a területet amikor védték. Ebben sajnos mindegyik csak az állóhelyét félti, azt is 2-3 méteres körzetben. És a végére tegyük fel a kérdést magunknak, ha nem Elder Scrolls a neve hanem pl Dungeon master vagy bármi, akkor a játék úgy megjelenik hogy mi nem is tudunk róla, mert vagy nem érdekel az újabb tucat mmo, vagy szimplán csak kipróbáljuk és pár óra alatt megunjuk.
    Ismétlem, lehet hogy sok embernek tetszeni fog, de nem hiszem hogy az Elder Scrolls kedvelők sokáig lefoglalják magukat vele.

    A játék az nem játék!

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz Szőrös  #125 üzenetére

    Így van, az a korrekt vélemény amit te írsz, nem azok amikben megindokoljuk mi miért tetszik vagy mi miért nem. Mert én eddig csak olyan nem tetsző véleményt olvastam ami meg is volt indokolva, nem csak betrollkodtak hogy xar mert nem jó. Persze akinek nem tetszik annak mindegy mit ír, az úgy is "bullshit" lesz.

    A játék az nem játék!

  • Lézerparaszt

    őstag

    Na sikerült végre valahára ilyenné varázsolni a Skyrimot, viszont még van 2 apró hiba amit ki kell küszöbölnöm. Az egyik, hogy valamiért nagyon fényes az egész, az emberek arca fehér, meg minden ilyen fehéres. A másik dolog, ha ezt sikerül megoldanom akkor a színek élénkké tétele, és akkor tökéletesen úgy fog kinézni mint a videóban. Van valakinek ötlete a megoldásra? :)

    A játék az nem játék!

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz #57919488 #196 üzenetére

    Hopp tényleg, elnéztem a topicot, csak mert ott is a TESO megy :D

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák