Új hozzászólás Aktív témák

  • Lézerparaszt

    őstag

    Teljesen egyetértek az utolsó két hozzászólással. A játék még szép is lenne, legalábbis jó lenne ha a skyrim ilyen grafikájú lenne, na de minden jót el is mondtam róla. 10 perces töltések (ok, ezért van a teszt hogy felmérjék a szerverek teherbírását) után halomnyi hibaüzenet eltakarja a képernyő felét középen, és annyi van belőle hogy 2 percig csak nyomkodtam a gombot mire eltűnt. Egy hónappal megjelenés előtt ez elég gázos. Ezek után berak egy kicsi helyre amiből ajtóval be tudok menni egy másik kicsi helyre. Eddig az elder scrollsban háznak hívták az ilyeneket, most open worldnek. Na jó, beletörődtem, mentem tovább, csináltam a küldetéseket amik olyan egyszerűek hogy rossz ránézni. Na mondom ok, lesz jobb is majd később. A harcrendszeren nem tudtam eldönteni hogy sírjak vagy nevessek, jön az MMO barát nyomkodjam a számokat a skillekhez dolog. A szörnyeket meg épp leöltem már élednek is fel, csak hogy pont megtámadjon mikor megint arra járok fél perc múlva. A sok teleportáló zombi ami mászkál a térképen játékos címszó alatt, még elmegy mert hogy a szerver... Na de a mozgásuk tényleg olyan hogy már a Duke Nukem 3D majdnem elérte ezt a szintet. Ezután jött a hab a tortán, megcsináltam a questeket, felrepültem Tamrielbe (elvileg) aztán 10 perc töltés, megint hibaüzenet hegyek és ki is vágott a szerverről. Fél órán keresztül próbáltam belépni de természetesen már bent ragadt a karakter, így nem tudtam. Na de később megint be tudtam, 10 perc töltés után megint hibaüzenet hegyek és gyakorlatilag ebből már tudtam hogy ennek a karakternek annyi. Később nyomtam egy repairt hogy hátha velem van a baj, másik karakterrel ugyanezek a dolgok megismétlődtek. Összefoglalva annyit tudok mondani a játékról, hogy egy multis skyrim mod, de színvonalban messze nem éri el az eddigi ES játékok egyikét sem. Én Alien: Colonial Marrines szerű bukásra számítok, nem hogy előfizető nem nagyon lesz, de még le is húzzák a sárga földig. Tucat ázsiai MMO szint, semmi több, sőt.

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák