Új hozzászólás Aktív témák

  • Ellia

    addikt

    válasz tskó #298 üzenetére

    WoW-hoz nincs már viszonyítási alapom, a BC után abbahagytam. Tény, hogy a Wildstar grafikája rajzfilmszerű, a játékmenet amennyiben hasonlít annyiban el is tér (igazából ez bármelyik mmo-ra igaz lehet) de ami ott megfog a világ, hogy jócskán akad benne viccesebb/lazább karakter, végre egy kis sci-fi, ellenben a dungeonökben és a harcokban is van kihívás.

    TESO-ban a legnagyobb problémám (ami kb minden ES játékban felróható) az animációk egyhangúsága volt. De azt se mondanám, hogy látványban veri a Skyrim-ot. A karakterek se tetszettek, az interface nekem borzalmas volt (lehet add on-al javítani rajta?) és a harc ami eddig az ES-ekben működött itt már nem működik igazán. Illetve még egy negatívum: itt már nem Te vagy a hős mint a többi ES játékban, hanem Te is csak egy hős vagy a sok közül...
    Részemről kiöltek belőle közel mindent ami ES volt. Lehet egyetérteni lehet nem egyetérteni, fogad-el Én ilyennek látom :) Ha Te vagy akárki megtalálja benne azt amit keresett az online játékokban annak csak örülök.

    Uhh a végére majdnem elfelejtettem, hogy hiába nem tetszik a látvány amit a grafikus motorra produkál de ahol már íram az élményeimről mindenhova írtam is, hogy jár a pirospont a stabil fps-ért.

    Szvsz: Nekem marad a Skyrim nektek meg lesz egy TESO :)

Új hozzászólás Aktív témák