Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    Kipróbáltam én is, Tamriel-ig mentem, ott még eltöltöttem 5-10 percet, aztán megdöglöttem két szörny kinyírt.
    10 éve játszom TES játékokat, nagy rajongója vagyok, imádom az univerzumát. Ez is jó lenne, ha nem lenne online, számomra a TES mindig is történet orientált játék marad, ez online-al számomra elég elképzelhetetlennek tűnik. De lehet csak maradi vagyok... vagy inkább az ízlésem más.
    Mint online játék és csapatmunka másokkal kéne TS-en beszélgetnem közben. De hogyan hallgassam az NPC-k szövegét, ha TS-en folyton beszélgetnek mellette? Üti a kettő egymást, nem hallom egyiket a másiktól.
    Mondjuk hozzáteszem sosem voltam egy multis emberke, számomra a játékok mindig is Single-k maradnak, elvonulok magamnak és játszok, sosem lesz számomra ebből tömeges tevékenység. Persze ez ízlés kérdése, valaki meg a Single-ket nem szereti, nem vagyunk egyformák szerencsére. Én 99%-ban Single-t szoktam játszani, néha kis CS vagy BF de gyorsan megunom mindkettőt és megyek vissza Single-zni.
    Mivel TES muszáj volt kipróbálnom, de az MMORPG-ket sosem szerettem, 10 percig bírtam a WoW-ot is annak idején, aztán gyors uninstall. Ez jobban tetszik annál mindenképpen, de sajnos online, pedig úgy érdekelne a történet az elejétől a végéig, de ez a fajta játék nem nekem készült, ki kell hagynom. :( Ugyanez volt az Old Republic-al is, imádtam a KOTOR 1-2-t, aztán a folytatást elbasszák online-al. :(
    Mindegy, tudom, hogy itt legalább lesz TES VI, az való nekem.

    Azért annak örülök, hogy elmondhatom voltam Coldharbour-ban, abban a realm-ben még nem jártam. :DD Molag Bal-t is láttam.
    A Skyrim-os UI azért befigyelt, egyből megismertem az elején. Most azon agyalok hogyan csináljak ebből magamnak Single-t, de mivel szerver kell hozzá nem tudom letiltani az exe-nek a netet, szóval passz... meg nem tudnám kijátszani szerintem egyedül.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák