Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz #95590400 #57 üzenetére

    De, tökéletesen értem.
    Más topicokban általában én osztom az észt, hogy nincs szükség pl. 144Hz monitorra mindenkinek, mert egyszerűen nem tömegigény. (Ráadásul még mérnök is vagyok úgyhogy tudom: ha 3 csavar is elég akkor mérnök nem tervez bele negyediket.)

    De itt centes költségről beszélünk és ha csak 5%-nál igény akkor is simán megéri beletenni. És amivel nem érdemes spórolni azzal mérnök sem spórol.

    Te vagy kisza25, számoljátok már ki léccilécci, hogy mondjuk +1% eladásban az mennyit jelent egy ilyen laptopnál és milyen arányban van a pár centes költséggel. De lehet dolláros is.

    Az érvekbe és magyarázatokra meg vicces a válaszod mert én értelmes dolgokat írtam, te hadováltál az elejétől. Egyrészt kevered az usb3-at a gigabites lannal ami kurvára két külön dolog, külön esetekre jók. Én ezeket leírtam, te csak összemosol és szófosol eddig a témában.
    Másrészt a többi érvvel csak vagdalkoztál, hogy akifilmetnéz az divx, hamegnedivx akkor NAS... :DDD :DDD :DDD
    Biztos van erre valahol egy avman-törvény vagy legalább egy sok adattal alátámasztott statisztikai képlet gondolom.. :D

    @Gusztáv:
    "És persze ez lehet, hogy gépenként csak 15$"
    Ha 15 dodó akkor igazad van. De ez annyi?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák