Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz mrlujoak #99 üzenetére

    Kerlek hagyd abba. Nem erzed, hogy nincs ertelme annak amit csinalsz?

    Az i betu lehagyasa nem ertelemzavaro. Mivel nincs K800-as telefon. Ha K800rol beszelunk akkor altalaban olyan dolgok kerulnek szoba, ami mindket (3?) modellre ervenyesek.

    Most kossek en is? Mert pl van par eliras a te hozzaszolasodban is:

    ''Akkor lesz teljesértékű, ha bárki bárhol használhatja, ha kedve támad rá, mint pl a 2G-t.''

    Hat szerintem a 2G-t sem hasznlahatja barki barhol...

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz mrlujoak #99 üzenetére

    Arra próbáltam utalni, hogy a remek szakmai kijelentéseidnek kb. annyi értelme volt, mintha azt mondtad volna, hogy a jövőben gyorsulni fognak a CPU-k, videó kártyák, DVD írók, vagy, hogy növekedni fog az intetnet sávszélessége és még sorolhatnám a teljesen triviális dolgokat.

    A mostani kiegészítésed is tele van kétes spekulációkkal. Csak, hogy pár dologra rávilágítsak:

    - mutass már nekem pár VGA kijelzős mobiltelefont (nem okostelefont)
    - az okostelefonok sosem fogják kiszorítani a ''buta'' társaikat, lehet nőni fog a piaci részesedésük, de kiszorulni sose fognak, mert az emberek többségének nincs a bővíthető operációs rendszerre szüksége
    - Samsung és az ő 8 megapixeles telefionja. Ezt is csak példaképpen említettem, hogy nem nehéz kitalálni, hogy nővekedni fog a mobilba épített kamerák pixelszáma, mert már most is ez történik folyamatosan. És nem beszéltem időintervallumról, ahogyan te sem.
    - a 3G teljesérétkűségét meg ne tévesszük már össze a lefedettséggel okoskám, ahol működik ott teljes értékűen használható a szolgáltatás. Van itt (is) nálad egy kis fogalomzavar.

    Arról meg kár vitázni, hogy melyikünknek van több értelmes hozzászólása, mert én eddig ezzel a nickeddel tőled csak az i betün való lovagolást olvastam, az pedig akárhogy nézzük nem az.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák