Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz TESCO-Zsömle #35 üzenetére

    Látom kimaxoltad a demagógiát, lássuk akkor a másik oldalt... :W :(((

    1, Ne adj olyan szavakat a számba, amiket nem írtam le. Senki sem állította, hogy a játékipari lobbi korrekt lenne az elméleti veszteségeket alátámasztó számításaival. Nyilvánvalóan fals az a feltevés, hogy mindenki megvenné a játékot, aki warezol, de nem is erről volt szó. Hanem arról, hogy - tetszik vagy sem - aki warezol, az tolvaj, bármivel is próbál takarózni. Erről ideológiákat gyártani meg ugyanolyan fals dolog, mint a fenti iparági gyakorlat.

    2, Nincs pénz vasra, és 12k-s játékokra. Nekem sincs pénzem autóra (nem Merdzsókára, hanem egyáltalán gépkocsira), mégsem megyek el lopni, és még időlegesen sem "veszem kölcsön" senkiét, a tulaj tudta és beleegyezése nélkül.
    Tetszik vagy sem, a játék egy luxuscikk, nem létszükséglet. El lehet menni a könyvtárba is olvasgatni, meg van Terebess online adatbázis, nem beszélve a Humbli Bundlis csomagokról: az ilyen pakkok pár juróért beszerezhetőek, és jellemzően elég hozzájuk egy 3-5 éves vas is, sőt. Ja, hogy valakinek Krájzisz 4 kell? Hááát...

    3, Aki megengedheti magának, hogy urizál, és látatlanban 40+ jurót ad ki egy játékra (akár elővételben), anélkül hogy elolvasná az erről készült teszteket, az magára vessen - lásd Aliens Colonial Marines.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák