Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    Minden percét élveztem az írásodnak :R Én már a pontos típúsokra nem emlékszem,de az első asszem egy nokia 3210 volt,47500 ért.Hogy szerettem anyámat hogy megvette nekem 💗Utána már saját pénzből vásároltam a többit.Volt alcatelem,3 ellemmel is működött.(nagy batár volt)Volt por és vízálló samsungom,azt is szerettem(ilyen kis gumidugók voltak a csatlakózók védelmére)Olajos kézzel összefogdostam,utána simán lemostam kefével a csap alatt 😁.Utána volt egy sagem-em.Az első szineskijelzőjű telefonom.Utána valami sonyericson.Azt szerettük nagyon,a kolegáim frászt kaptak amikor azon a kb 2 colon filmeket néztem😂.Utána megint samsung,az már érintős.A mai te lefonokhoz képest botrányosan rossz volt rajta tapizni.A kövi már androidos,egy alcatel ot 990.1 mag 512 mb memória.És jó volt,komolyan :K Utána a nagytesó az ot 995- jött.És az még jobb volt :K Igaz voltak furcsaságai.Pl chrom böngésző anyira befagyott,hogy csak akku ki/be segített.Utána egy 4 magos lenovo a606.Na ezen már gta-ztam :C De hamar lemerűlt,meg gondolt egyet és a tőltőre dugva jelezte hogy töltődik,peddig nem :O Volt egy két meglepi lemerűlés.De amúgy gyors használható telefon volt.Most egy lenovo vibe s1 lite van,ráduplázva az ezelőttire.8 mag,2 gb ram,16 gb rom.Igazából egy ilyen szintű telefon teljessen kiszolgál,max egy nagyobb kijelzőjűt tudnék még elfogadni olyan 6 os ig :) Azt ennyi,jobb gyorsabb,nagyobb már nemkellene.Nekem a mai napig néha amúgy mosolyt csal az arcomra,hogy honnan hová jutott ez az egész telefon téma.Persze néha a pokolba kívánom,hogy mindig elérhető vagyok :DDD

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák