Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RPZ

    tag

    válasz #16939776 #246 üzenetére

    Igen, nekem is olyan érzésem volt, hogy az ips/va technológiákból kifolyólag nem megvalósítható amit szeretnék. A telefon samoled kijelzője sokkal simább folyásúnak érződik.

    Caboose: na ez az!
    Azt mondta, h: "MINTHA SIMÁBB LENNE". Tehát nem azt mondta, hogy SIMÁBB, pláne nem azt mondta, hogy SIMA lett.
    A mintha simább lenne az nekem nem ér semmit.
    Mint kiderítettük a nyomorék nem oledes monitortechnológia ennyire képes sajnos.
    Nemrég vettem egy Philips bdm3270qp-t, szerintem a következő 8 évre ez marad, a 20-as évek második felére talán kiadnak olyan monitort, ami képes a tökéletes, sima képmegjelenítésre.
    Fontos lett volna a szemem egészsége szempontjából a minél jobb mozgásmegjelenítés is, hogy ne kelljen elmozduló szöveg követésekor feleslegesen erőltetnem, de ebben az évtizedben ez úgy látszik kivitelezhetetlen még.
    Amikor próbáltam a 144 hz-et, valamennyit tényleg észre lehetett venni, de nem esett le az állam, pedig ha tényleg hozta volna azt amit itt szajkóznak sokan, akkor HABOZÁS NÉLKÜL azt választottam vona, de ez így nem ér többet mint egy rakás kutyagumi. Konkrétan egy erőteljes CSALÓDÁS volt a tapasztalatom!

    Játékban hozhat egy kis érezhető pluszt, de hozzáadott érték szempontjából ez abszolút high-end, és luxus cikk. Ergo a cikkben felvetett kérdére a válasz: NEM.
    Szükségünk van 20-30 milliós kocsikra? NEM. Ettől függetlenül akinek a luxus érték számít valamit, az használja egészséggel.

    Ha hozná az ígértet a sok Hz, akkor a válasz egyértelmű igen lehetne, hiszen a szemünk kímélése valódi érték lehetne.

Új hozzászólás Aktív témák