Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz gabor.79 #42 üzenetére

    Nem jár hivatalosan. Csak nagyon-nagyon sok UE4-es játékot kap a Switch. Majd meglátod pénteken a bejelentéseken.

    Bocs, de nézhetném, hogy legközelebb elárulják nekem azt, hogy melyik motor lesz az adott konzol etalonja, ha leírom, hogy ki szivárogtatott pár nappal a hivatalos show előtt. Az első bekezdésben benne van, hogy friss infók.

    (#44) gabor.79: A hírekben vagy tények szerepelnek, vagy ha pletykák, akkor elé oda van írva. Ezt korábban már írtam neked is. Vélemény a vélemény rovatban van.

    (#45) gabor.79: Megírni lehet, hogy nem sok idő, de két hétig futottam az infók után.

    (#50) gabor.79: A külföldi forrással és a sajtóanyaggal az a gond, hogy nem tudod megírni előbb, mint bárki más. ;)

    (#48) sayinpety: Ezt nem akartam beleírni, mert a Unity 2017-ben lehet, hogy változik. Ezt egy Unity-s fejlesztőtől tudom. Szóval most még nincs NVN support, de egyre nagyobb az esély rá, hogy lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák