Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cristigre

    csendes tag

    válasz Kleroo #103 üzenetére

    A felvetésed azért érdekes, mert a hangtorzítás lehetősége nálunk is felmerült. Én azonban már csak a színész iránti tiszteletből is élesen tiltakoztam, amellett, hogy szükségtelennek is ítéltem egy ilyen durva beavatkozást (melynek pozitív eredménye igencsak kérdéses volna). Aztán úgy adódott, hogy elég volt fél órácskát dolgoznunk a hanggal, és mindenki hozzászokott a Csoportban az új Eli-hoz. Így hát... Szerintem a játékosokkal is ez fog történni, különösen, ha nem még frissen csengenek az eredeti angol hangok a fülükben. Mert amúgy nincs ember, akinek könnyű lenne átállni (ezért panaszkodnak filmsorozatokkal kapcsolatban is mindenféle fórumokon, akármilyen profi színészek ide vagy oda).

    Ennek ellenére ne aggódj, meg tudom különböztetni az építő célzatú javaslatot a fikázástól, és köszönöm a hozzászólásodat. :)

    A kérdésedre pedig bocs, hogy korábban nem válaszoltam, figyelmetlen voltam. :)
    Nos, bizonyára Te is tudod, hogy HL-MOD-ot nem lehet kereskedelmi forgalomba hozni csak úgy. A magyar változat telepítője az oldalunkról letölthető lesz majd ingyenesen.
    Hogy a boltokba bekerülhet-e, nos ehhez én annyira már nem értek sajnos, de bizonyára meg kellene egyezni a Valve-val is, és magyar kiadót is kéne találni hozzá. Ha van köztetek menedzser alkat, vagy valaki jó kapcsolatokkal, mi csak örülnék ennek a lehetőségnek is. Ám ennek nagy valószínűséggel az lenne a hátránya, hogy onnantól kezdve már nem lehetne ingyenes az egész – márpedig a játékosközösségnek nyilván az az érdeke, hogy ingyenes maradjon.

Új hozzászólás Aktív témák