Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz -Skylake- #10 üzenetére

    Ez mindig is így volt. Uaz a die lehet 100 is és 500$ is. Az 1060 1080TI amúgy nem uazt a diet használja.

    "a szamtech lenyege pont az lenne hogy terjedjen"

    Cég (AMD, NV) szempontjából lényeg a profit. Oda fogja belőni az árat, hogy a lehető legtöbbet keresse vele. Ha ez 500$ akkor oda. Ha 50$ akkor oda.

    Igen egy jó gamer gép 5-6évre az belenyal a félmillába. És ha 5-6évre megvan a hobbid félmillából akkor had mondjam neked azt, hogy egy rohadt olcsó hobbid van.

    "Atlagos BD film 40-50GB, atlagos SSD 50gigara vetitve 6-7ezer forint. 7 ezer forintba kerul TÁROLNI egy filmet. Szerinted ez normalis ?"

    Szerinted normális az aki a BD filmjeit SSDn akarja tárolni?

    "Orrba szajba toljak ki a jatekokat, hogy huuu ez milyen grafika stb es ott tartunk, hogy nincs az a VGA ami biztonsaggal visz barmilyen gamet 4K-ban, meg az 1080TI se 3kiloert, de nezz korul milyen monitorok jonnek ki jatekra. 4K 144HZ, mond el mi a faszom ertelme van, ha egyszer nincs hozza vga."

    Megteremti az igényt neked, meg a fogyasztói társadalom szép rétegének. Én köszönöm elvagyok FHD ill 2560*1080al ahol az 1070 kb minden játékban hozza a 60fps. Nekem ennyi bőven elég. És vszeg az 1070el ki fogok húzni 5-6évet.

    "es egyebkent en nem is ertem, hogy mit akarnak elerni, vagy mi az irany..."

    Minnél többet akarnak keresni, minnél jobban élni. Ezért fejlesztenek ahogy bírnak, kreálnak újabb igényeket, hogy megvedd.... Ez a kapitalizmus egyik fő sarokköve. Az egyik fő ok ami miatt az elmúlt 100+évben technologiailag többet fejlődtünk mint az azt megelöző 10.000évben.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák