Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    Nekem egyrészt maga a játék élménye. Fontosabb a külsőségektől a "beltartalom", konkrétabban: bármilyen játékról is legyen szó, maga a hangulat.

    A játékélmény mellett nagyon szeretem, ha van valami sztorija. És bele tudom valamilyen szinten helyezni magam az egészbe. Pl. már egy ideje tolom a Neverwinter 2-t (tudom, nem mai játék, de akkor is), és eszméletlenül bejövős, a bugok ellenére. Fel van építve egy alaptörténet, és ahogy haladok előre úgy tisztul ki, közben mellékküldetések, és úgy alakítom a karakterem jellemét, ahogy szeretném. Részemről remek. A Diablo II-t úgyszintén imádtam, és hosszú hónapokon át gyepáltam az ellent...annak ellenére, hogy ott olyan történetszövés, mint a Neverwinterben, nem érhető tetten, de mégis volt varázsa. Fejlődő karakter, ilyen-olyan cuccok, ecetera. Ja a WoW-t sosem próbáltam :D
    Vagy a hangulatra a másik véglet, ami bejött: Worms Armageddon, esetleg a Worms 4 :DDD

    A másik: ne legyen azért pár óra alatt végigjátszható. A COD 4-re panaszkodtak ilyen szempontból (én azért bőven hetekig elvoltam vele, mire végigvittem :D ), de ott ezt részemről bőven kompenzálta a jól megkomponált játéktörténet.

    Az, hogy mondjuk egy NFS-ben nem tudom a visszapillantóból elolvasni a mögöttem jövő rendszámát, nem kavar fel túlzottan lelkileg :) Grafikai téren csak annyi megkötésem van, hogy legyen kb. közepes beállításokkal játszható, vagyis ne lássak ormótlan kockafejeket, stb.

    Játékstílust tekintve pedig teljesen vegyes az ízlésem...nagy agymunkát nem igénylő Star wars battlefront éppúgy befigyel, mint COD, Neverwinter, vagy éppen egy kis autókázás, tehát az agy kikapcsolása is fontos, hullafáradtan ha játszok, jobbat tesz egy kis piff-puff, mint elmélkedni azon, hogy most melyik karddal is tudnék nagyobbat sebezni egy imppel szemben :D

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák