Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    Kifejtem én is hogy mi és miért, hátha lesz új egérpadom, a steelseries nekem is kopott már. :)

    Grafika : Mivel 95-ben lett meg az első saját PC-m, így gyakorlatilag az utóbbi pár év felhozatalából bármelyik elmegy. :) Persze nem hátrány ha lenyűgöző grafikája van valamelyik játéknak, de ha semmilyen mögöttes tartalom nincs akkor gyakorlatilag egy tech demo szintjére degradálja az egész játékot.

    Összetettség: attól függ hogy mivel van kedvem éppen játszani, ugyan olyan jól el tudok szórakozni a Civilization IV-el is, mint valami idióta platform játékkal, maximum adott kategóriákon belül mérvadó.

    Hangulat : A legfontosabb az egészben, úgy vagyok vele hogy ez mindenek felett... Persze ez a legszubjektívebb tényező az összes közül, mivel mindenkinek teljesen egyedi ízlése van.

    Innováció : nem fontos, a puskapor nagy részét már úgyis ellőtték az évek alatt...

    Történet : egy kalandjátéknál nem árt ha van valami jó story, de egy fps-nél teljesen mindegy... Szóval ez is erősen játék kategória függő.

    Karakterek : egy a játék stílusához illő karakter sokat dobhat a játékon (pl. Duke Nukem 3D-ben Duke beszolásai :DDD ), de ez is inkább játékstílus függő... Nyilván szerep vagy kalandjátéknál sokkal nagyobb szükség van jó karakterekre mint egy fps-nél.

    Irányítás : Nem árt ha nem valami elbaltázott hülyeség (pl. pár konzol átirat gamepad nélkül elég idegtépő tud lenni), de mivel nagyjából stílusonként egy kaptafára készülnek a játékok és már elég jól kiforrták a dolgok magukat így nem tartom fontosnak.

Új hozzászólás Aktív témák