Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz Cr00py #22028 üzenetére

    Újraindítás után sem működik sajnos. De én az ülésre nem is tudok tenni semmit. Pedig valamelyik Steam műhelyes cuccal ültettem már be magam mellé egy csajszit. :) De most a kamion beállíóban az ülésen nincs is kis izé, hogy lehetne oda tenni valamit.

    Joccc07: Nem Steam kulcsot kaptam, WOT fiókomba jött egy üzenet, benne egy linkkel. Rá kattintottam, böngészőben megnyitotta Steamet, kaptam emailben kódot, beléptem, de semmi. Csak a profilomra dobott. WOT fiókomban az üzenetben az van, hogy már aktíválták a követlező Steam fiókkal. Ha rákattintok a linkre, a saját profilomat dobja be, tehát a saját profilomra aktíváltam. Megvásárolt DLC-nél kerestem, ott nem volt, aztán megtaláltam a Steam raktáramban, de ott csak eladni tudtam volna. Elindítottam a játékot, egyből feldobta, hogy adjam hozzá a játékhoz a Goodyear cuccost. Hozzáadtam, elmentem egy szervizbe, ott a kamionbeállítót választottam és elkezdtem keresni a Goodyear cuccokat, de csak a visszapillantóra akasztható léghajót találtam. Kamionbeállítón belül a keresőbe is hiába írom be, hogy Goodyear, nincs rá találat.

    Szerk: Kamion beállítóban a szűrőre kattintva be van pipálva minden, Goodyear is aktív, hisz a léghajó megvan.

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák