Új hozzászólás Aktív témák

  • Delerium

    senior tag

    válasz Jadro #28749 üzenetére

    Amikor kijött a Snowymoon 9.0 amiben már volt clarity akkor összehasonlítottam a grafikákat, a 8.x-szel, gyári MSAA-vel meg a Roex-szel.

    A leginkább éles kép szerintem a Roex felé forced MSAA volt. De ott meg nincs az árnyékokon AA egyáltalán és nagyon VGA igényes, főleg 4x-nél.

    A 8.x Snowy TAA-ban a tükrökön nincs AA, kicsit elmosott a kép, főleg a fákon látszott amikor fújta a szél, hogy összemosta a leveleket, cserébe nincs szinte egyáltalán villódzó oszlop, kerítés, ilyesmi, a vonalak, vezetékek tiszták és kivehetőek.

    A 9.0 amiben már volt clarity az már jobb volt, minden előnye megvolt a TAA-nak, kevesebb hátránnyal mint a 8.x.

    A gyári MSAA-t hagyjuk is, az úgy rossz ahogy van. Volt egy blog erről, hogy miért ilyen, azt írták vagy jó árnyékok lesznek vagy jó AA, az SCS az árnyékra szavazott.

    A bétát nem próbáltam, de remélem mire kiadják jó lesz és soha többé nem kell Snowy modhoz nyúlni.

    Miután Snowy kirakta a posztot Patreonra, hogy hardver adatokat gyűjt a mod, megkérdezték, hogy egy mod miért gyűjt adatot? Olyan válaszok jöttek tőle még a sima kérdésekre is, hogy te egy patkány vagy, te is patkány vagy. :(

    [ Szerkesztve ]

    "I fight for the Users"

Új hozzászólás Aktív témák