Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#16001) Stewen1967 válasza ->Raizen<- (#15997) üzenetére

Stewen1967
(tag)

pü ment, a leírásában levan írva minden. modkezelő (i) gomb...

Ami a bölcs embert érdekli, az a "tisztesség" ami a hétköznapi embert, az a "haszon".

(#16002) Stewen1967 válasza Beerdrinker (#15998) üzenetére

Stewen1967
(tag)

nagy köszönet a tesztért...

na erre nincs nekem időm az összes tengellyel végig vacakolni.... mellesleg érthetetlen hogy a legdrágább hátsó 2 tengelyes írányíthatatlan és a legolcsóbb ami elhúz 70 tonnát 1 hátsó tengelyen meg viszi holott azzal nem is lehetne elhúzni ugyebár...
én csak a legdrágábbakkal próbáltam az utolsóval mert elvileg az a legjobb és legerősebb.-... de ezek szerint még ez is szarul van gyárilag lekódolva...

minden esetre az amcsikra jól megírtam sose lesz ilyen bajuk talán még 100 tonna felett sem egy darabig...

:D

[ Szerkesztve ]

Ami a bölcs embert érdekli, az a "tisztesség" ami a hétköznapi embert, az a "haszon".

(#16003) Beerdrinker válasza Stewen1967 (#16002) üzenetére

Beerdrinker
(tag)

Ugyan... :) :R

Ez van, ezzel kell együtt élnünk. :)

"Where is Jessica Hyde?"

(#16004) Vakegérke válasza Milka 78 (#15999) üzenetére

A térképet leszedtem, köszönöm. :)
Ma már nem szórakozom vele, de ha leülök játszani, beteszem, kipróbálom. Feltételezem, hogy a hibát hamarosan javítják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16005) dokee78

dokee78
(félisten)

Aktiválom a TSM modot és játék betöltés közben az "Euro Truck Simulator 2.exe leáll".
Mi lehet a gond,számítana a sorrend?

(#16006) Milka 78 válasza Vakegérke (#16004) üzenetére

Milka 78
(nagyúr)

Franc sem tudja,úgy néz ki ez is lopott motyó...a tulaj küldött is üzit a komának :DDD

dokee78 : Valamivel összeakad,nem hiszem,hogy a sorrend lenne,bár én úgy teszem be ahogy a modmaker betárazza.

[ Szerkesztve ]

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#16007) dokee78 válasza Milka 78 (#16006) üzenetére

dokee78
(félisten)

Régebben működött ezekkel a modokkal.
Vagyis előző verziókkal.

(#16008) erix31 válasza Stewen1967 (#15986) üzenetére

erix31
(csendes tag)

Stewen1967!
Én is azon a véleményen vagyok mint milka. Nálam Notebookon, közel nem ultra beállításnál a korlátmatricák szinte sötétek. Javaslatom ugyanaz, egy pici fényfeltekerést elbírna. Egyéb más hiba, rendellenesség nem jelentkezett, minden más szuper.

Más.
Valamelyik tranzisztorfejű átírta az AI-k azon tulajdonságát, hogy milyen közelről kövessenek. 70-es táblánál 76-al haladva nekem ütköztek, majd ugyanúgy 60-as táblánál 66-al haladva szintén lekoccoltak, ekkor már sérült 1%-ot a pótom, mindezt egy hosszú úton. Ilyet még nem csinált a játék, de sikerült elcseszni az SCS-nek ezt is.

(#16009) Milka 78 válasza dokee78 (#16007) üzenetére

Milka 78
(nagyúr)

A régebben az tág fogalom.Az előző 6.0 az 1.7.x kompatibilis volt.Most a 1.21.1.2s-nél tartunk és nagyjából mindent ki lehet dobni ami régi.Gondolom a 6.1.1-ről van szó

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#16010) Stewen1967 válasza erix31 (#16008) üzenetére

Stewen1967
(tag)

elvileg nem tom mit írtak át vagy nem írtak át az AI-knél azonban én a brutálban a biztonsági mutatót is feljebb tekertem picit azaz távolabbról fékeznek ha a sávjukba mész etc....

más AI buzerátor mod felülírhatja a brutál optimális működését ha ezt a "jó" paraméter átírta pl...
:K

Biztonsági modosító:

ai_safety_modifier: 0.6 (gyári értéke 0.3 )

Türelmi modosító:

ai_patience_modifier: 0.5 (gyári értéke 0.0)

mint azt látod én pont a másik irányba paraméterezek azaz nagyobb távolság és türtelem....

(#16011) Vakegérke válasza Stewen1967 (#16010) üzenetére

Akkor jól vettem észre, hogy könnyebb kipofátlankodni eléjük. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16012) Milka 78

Milka 78
(nagyúr)

Van egy város Taiwanon talán Taichingu.Olyan szinten fekete kriszkraksz,memória hibára utaló megjelenítési hibát produkált az egyik épület,hogy azt hittem kinyírtam a karimat :DDD Nagy problémát nem csinált csak a frászt hozta rám.Ettől függetlenül nem fagy a térkép és már a felét bejártam.Semmi extrát nem ad,van egy nagy autópálya és onnan leágazások a városoknak,de van középtájt egy nagy város arra kíváncsi leszek.

(#16013) dokee78 válasza Milka 78 (#16009) üzenetére

dokee78
(félisten)

6.1-es TSM.

(#16014) Stewen1967

Stewen1967
(tag)

Igaz tényleg kellett még egy kis fény...

(#16015) rocket

rocket
(nagyúr)

Megy nalatok Stewen oldala?

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16016) rocket

rocket
(nagyúr)

Ezt egy kicsit beneztem :)

Kozben meglett, miert nem volt Scania RJL módban 730pacis motor, mert az also legbeomlonel 6-os sorozatot kell valasztani :)

[ Szerkesztve ]

(#16017) Stewen1967

Stewen1967
(tag)

Fent is van az új brutal 1.22 beta test...
fénylőbb szalagkorlátok és útmenti oszlopok.

egyébb észrevétel? óhaj, sóhaj, panasz bánat?

Ötlet?

aki erre azt meri mondani "szar" azt megeszem reggelire...

:DDD

(#16018) rocket válasza Stewen1967 (#16017) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Ejszakai kabin feny fel/le kapcsolassal :)
Random fuvar generator es teleportalas, ez a vagyalmom :D

Nalam meg mindig nem megy az oldal :( , pedig azok az uj felnik tetszenek a csikos gumival :)

[ Szerkesztve ]

(#16019) Stewen1967 válasza rocket (#16018) üzenetére

Stewen1967
(tag)

hát nálam mindegyik böngészőben elindul a letöltés...
és az oldalam is bejön önmagába.
minden esetre érdekes.

kabin fény : mintha lenne a csörösökhöz,,, gyáriakra tojok :)

random fuvar generátor : becsukott szemmel egy fuvarra böx.

teleportálás : 0 gomb lejön a consol és goto bern (vagy ahol felveszed a pótót) majd F9 vontató lerak betárazol 0 consol ujra le goto célállomás város neve és leparkolod a pótot felmarkolva a zsozsot ami jár ezért a teleportos fuvarért is.

[ Szerkesztve ]

(#16020) rocket válasza Stewen1967 (#16019) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Tobb mint erdekes, ez mar x-akta :D
Edge, IE, Firefox, Chrome egyik se talalja az oldalt.

Se DNS resolve, se traceroute, se ping, mintha elveszett volna az eterben, proxyrol se latom.

Random fuvar generator azert lenne jo, mert nem minden potkocsi van egyszerre, van amit nagyon ritkan ad, es igy lehetne valtogatni amig jonne valami erdekes :)
Teleport max. fuvar felvetelhez kellene, mashoz nem :)

[ Szerkesztve ]

(#16021) ->Raizen<- válasza rocket (#16020) üzenetére

->Raizen<-
(veterán)

Én se találom a fájlokat.

(#16022) erix31 válasza Stewen1967 (#16019) üzenetére

erix31
(csendes tag)

Valóban gebasz van. Budapest, DIGI, brutal letöltésnél: kiszolgáló nem található :F
A Mexikói hurrikán elkavarta a letöltési linket... :))

(#16023) Beerdrinker

Beerdrinker
(tag)

Nálam sem megy a letöltés...

"Where is Jessica Hyde?"

(#16024) Milka 78

Milka 78
(nagyúr)

Detto.DIGI,FF,IE semmit sem talál.

(#16025) dokee78

dokee78
(félisten)

Trucksim map honlapján sosem találom a legfrissebb mapot. :W

(#16026) Vakegérke válasza dokee78 (#16025) üzenetére

Parancsolj.

(#16027) petrusz82 válasza dokee78 (#16025) üzenetére

petrusz82
(aktív tag)

Először be kell regisztrálni és ott lesz a letöltéseknél.

Egyébként furán van megcsinálva a weboldaluk, tényleg elég nehéz rajta tájékozódni.

(#16028) Stewen1967

Stewen1967
(tag)

igen az oldalam eltünt majd holnap megcsinálják gondolom.
hétvége van írtam nekik de ilyenkor senki se dolgozik.

(#16029) dokee78 válasza petrusz82 (#16027) üzenetére

dokee78
(félisten)

Ezaz,hogy be is vagyok lépve mégsem találom. :(((

Vakegérke :R
Megnézem ez van-e leszedve ami nálam crashel.

Hogyan tudom Consolban bekapcsolni azt a hiba kiírást?

[ Szerkesztve ]

(#16030) Tomdriver válasza dokee78 (#16029) üzenetére

Tomdriver
(senior tag)

0-ás gomb

(#16031) dokee78

dokee78
(félisten)

Tudom,hogyan kell behozni.
De ott van valami parancs,amire kiírja az errorokat.

(#16032) dokee78 válasza Vakegérke (#16026) üzenetére

dokee78
(félisten)

Ezzel a TSM-el megy. :R

(#16033) Vakegérke válasza dokee78 (#16032) üzenetére

Fuvarozz egészséggel. :)

(#16034) rocket válasza dokee78 (#16025) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Katasztrofa ahogy eldugjak, mintha rejtegetnek, nagy nehezen szoktam megtalalni :D

(#16035) ->Raizen<-

->Raizen<-
(veterán)

Akkor mi van ha lehetetlen egy kis szigetre leszállítani a rakományt, mert a hajó nem visz oda?! a fuvart nem tudom lemondani ! :(

(#16036) Vakegérke válasza ->Raizen<- (#16035) üzenetére

A térképen szaggatott vonallal jelölik a a hajós útvonalakat. Nem vezet oda egy sem?

(#16037) ->Raizen<- válasza Vakegérke (#16036) üzenetére

->Raizen<-
(veterán)

Közeli kikötőből mennék át de nem lehet.

(#16038) Vakegérke válasza ->Raizen<- (#16037) üzenetére

Konkrétan melyik helyszínről, szigetről van szó?

(#16039) ->Raizen<- válasza Vakegérke (#16038) üzenetére

->Raizen<-
(veterán)

Benghazi mellett közvetlen a tengeren van a célállomás.

(#16040) Milka 78 válasza ->Raizen<- (#16039) üzenetére

Milka 78
(nagyúr)

(#16041) Vakegérke válasza ->Raizen<- (#16039) üzenetére

A térkép szerint két behajózási lehetőség van.

(#16042) ->Raizen<- válasza Vakegérke (#16041) üzenetére

->Raizen<-
(veterán)

Visszatöltöttem egy korábbi állást, és másik kamionnal folytatom máshol sajnos nem jöttem rá oda hogy hajózzak be, a listában nem volt benne. Nagyon gáz volt az egész térképet átutazva a cél előtt elbukni. :D

[ Szerkesztve ]

(#16043) Vakegérke válasza ->Raizen<- (#16042) üzenetére

Pedig át lehet jutni a szigetre, én már voltam ott. :)

(#16044) rocket válasza ->Raizen<- (#16042) üzenetére

rocket
(nagyúr)

GPS? :)

(#16045) petrusz82 válasza dokee78 (#16029) üzenetére

petrusz82
(aktív tag)

Belépés után "filebase", majd lejjebb görgetsz és ott a legfelső "Trucksim Maps". Majd "Downloads für die TruckSim Map 6.x" és ezután az "Entries" bejegyzés alatt találod.

(#16046) dokee78 válasza petrusz82 (#16045) üzenetére

dokee78
(félisten)

No Entries

(#16047) petrusz82 válasza dokee78 (#16046) üzenetére

petrusz82
(aktív tag)

Így gondoltam:

De így meg rögtön odajutsz: [link]

(#16048) dokee78 válasza petrusz82 (#16047) üzenetére

dokee78
(félisten)

Köszi,de látod nekem nincs ott!

(#16049) rocket válasza dokee78 (#16048) üzenetére

rocket
(nagyúr)

[link]

(#16050) Stewen1967

Stewen1967
(tag)

Elvileg már megy a siteom tölthető a brutál 1.22 beta de éjfélkor újabbat teszek fel akinek ráér várja meg azt.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.