Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #40553216 #92 üzenetére

    Szerinted a fogyasztók és felhasználják nagy többségét az érdekli, hogy hogyan és milyen eszközökkel? Érdeklik őket egyáltalán más termékek, más cégek kapcsán? Ha ők ennek a gyakorlatban, az árakon kívül más negatív hatását nem nagyon tapasztalják, akkor nem fognak foglalkozni vele. + A kapitalista gazdaságban, ahol a cél, hogy minél többet fogyasszál, költsd a pénzed, maga a rendszer sem fogja hagyni, hogy minden teher alól mentesítsd magad. Az, hogy téged ez ennyire zavar, nem tudod megemészteni, én azzal nem tudok mit kezdeni. De, ha valami, amiről még ha tudom, hogy nem teljesen kerek, de nekem felhasználói szinten mégsem okoz különösebb problémát, akkor már ne akarja rám erőltetni senki, hogy valljam az ellenkezőjét!

    Ui.: ezt a 8-as dolgot szeretjük előhúzni, tudok én. :) A számok és tények, valóban ellene szólnak. De, ha azt buktázzuk a maga a ~14 %-ával, akkor mit mondjunk az ~1,6%-ra, mit várjunk utóbbitól? Maga nemében mind2 tortaszelet, azt azt értékelő csoportnak nagyon is jó. Az, hogy tömegek nem harapnak rá, az már más dolog...amiben sok szerepe lehet a pletykáknak, híreszteléseknek, mintsem minden esetben a konkrét tapasztalatnak.

Új hozzászólás Aktív témák