Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz TazLeacher #16 üzenetére

    A termék itt is az enyém.

    Az, hogy valakinek azt jelenti az "enyém", hogy megfoghatja, megnyalhatja, porosodhat a polcon, annak ajánlom, hogy sose legyen bankban a pénze, az összeset a párnájában tartsa :)

    Arról ne is beszéljünk, hogy évekig hallgattuk a "hangosan pörög a cédé" meg "karcos lesz a korong" remek érveket (nem csak a warezosok műsírását, hanem a tényleges problémát is).
    Ha a fizikai amortizációt nézed, akkor a fizikai adathordozó egy sérülékeny, kényelmetlen valami, ami ha tönkremegy, cseszheted a termékedet. Itt, ha kiköltözöl Japánba, még a pénzedet is visszakapod.

    A másik meg az, hogy aki a doboz utány nyavalyog, az állítom, a 90%-ában warezol (nem rád értem, rólad tudom, hogy nem így van). Hogy miért gondolom ezt? Egyszerű: régebben volt értelme a doboznak, kaptam valami szép dolgot, néhány tényleg egyenesen művészi volt - nekem is van még ilyen itthon. Manapság mindegyik "doboz" egyendvd-tok, egy kis szar műanyagdarab, benne valami teljesen felesleges papírhalommal és egy vagy több dvd-vel. Semmit nem érnek, semmi hatalmas "plusz élményt" nem okoz a birtoklásuk.

    Ez alól kivételt jelentenek a díszdobozok, de ott nem "a doboz" miatt veszem meg a terméket, hanem az extra csicsa miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák