Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Ren Hoek #19 üzenetére

    akkor most, aki azt mondja, hogy úgy néz ki,mint az első, szépen vegye elő, tegye fel és kezdjen játszani, aztán indítsa el a második bétáját. Az emlékek nagyon szép dolgok, szebbnek hat az emlékezetben az az első mint amilyen, tudom, próbáltam, illetve hát multiztunk még fél éve SC1-el. Van pár régi egység, de több az új. Építeni kell, mint az elsőben, hasonló struktúra szerint. De alapjában teljesen más a játék. És ezt még most balanszolják, hogy tökéletes legyen.

    Az egységek önmagukban tökéletesek. Mit dolgoztak eddig? Volt valszeg 100+ új egység terv, kidolgozni, mi mit hogyan, grafikus motor, kinézet. Aztán szanálás a sok egység közül, hogy tényleg annyi legyen csak, ami tényleg kell is. Blabla, nem ragozom, ha valaki tényleg belegondol, nem csak sablonosan, azért el tudja képzelni, miről lehetett szó. Valamint a grafika, ahhoz képest, min fog futni, csodálatos...

    Tokman: borsózott a hátam, mikor megláttam a mailboxomban a béta kulcsot.Majd mikor telepítettem. Aztán mikor beléptem, és elkezdtem játszani. Egyszerűen nagyon sok újdonság, mégis az az ismerős érzés. Olyan, mint amikor először láttam anno az Iron Man film trailerjét... Brrrr.... (vagy hatszor láttam azt is :) ) (bocsi, csak a második rész miatt ez megint aktuális)

    [ Szerkesztve ]

  • FefeeX

    veterán

    válasz Ren Hoek #22 üzenetére

    Nos, a Wow az külön fejlesztőcsapat. Ha nem lenne wow sem lenne több fejlesztő a SC-n. Diablo3 dettó. Anno a korábbi részeik is sokat késtek, ne utánpeccselni kelljen állandóan,mint a wowot, aminél állandóan bugos frissítéseket nyomnak ki, mert akkora a nyomás a játékosok felől a korai új tartalmak bevezetésére...

    Funkcióban ugyan azok... Protoss pl teljesen más. Nincs dropship, nincs reaver. Nincs hasonló sem. Legalábbis én nem találtam. Van mothership, 4-5 új egység, valamelyik lő levegőbe, bár másként víselkedik, másokat is tud (teleport), de hasonlít a dragoonra. A mothership tud teleportálni mást, tud láthatatlanná tenni, hasonlít az Arbiterre. Egyébként teljesen más, más mechanizmus, más működés,de tud hasonlót. Ilyen analógiával a Terran is majdnem Protoss, mert kristályt bányászik, és vannak olyan egységei, amik a levegőbe tudnak lőni meg vannak amik a földre. Meg vannak amik mindkettőre tudnak. Szóval van egy keret, persze, mivel nem kő papír olló, ahol mindenki egyet üt a másik meg őt, a kereten belül szerintem nagyon jó a kreativitás, gyönyörű a grafika. Ráadásul a blizznél többször dobnak ki nagy részeket is (lásd SC1 első demója vs SC1 közötti óriási különbség), csak hogy amit a végén kiadnak, az tényleg üssön...

  • FefeeX

    veterán

    válasz kovsol #23 üzenetére

    "mikor elkezdtem vele játszani élesben azt hittem kiráz a hideg annyival jobb volt"
    ezt ki is felejtettem, bár nekem a képek meg a vidik is bejöttek,de élőben még sokkal nagyobbat üt :)

  • FefeeX

    veterán

    válasz Wolverine #34 üzenetére

    Hál' Isten, itt nem az élessel csinálják azt, amit a WoW-val szoktak... Ott folyamatosan túlbecsülik a fejlesztésüket, aztán kiderül szinte mindig, hogy még azért gyurmázni kellett volna rajta... (tudom van PTR, meg bizonyos dolgokhoz nem elég a tesztre, DE mikor már sokadszor járnak -illetve járunk mint játékosok- zsinórban ugyanúgy, akkor már felmerül a kérdés, hogy valami erőforrás-menedzser itt elég link munkát végez a becslésekkel).

    Feruendios:
    ha belegondolsz, csak azok a béták tökéletesek, melyeket a játék elkészülte után adnak ki, amolyan kedvcsinálóként. Amin még dolgoznak utána, ott azért sok hiba szokott amúgy is előfordulni, itt meg még a bétát is hétről hétre csiszolják...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák