Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Ren Hoek #19 üzenetére

    akkor most, aki azt mondja, hogy úgy néz ki,mint az első, szépen vegye elő, tegye fel és kezdjen játszani, aztán indítsa el a második bétáját. Az emlékek nagyon szép dolgok, szebbnek hat az emlékezetben az az első mint amilyen, tudom, próbáltam, illetve hát multiztunk még fél éve SC1-el. Van pár régi egység, de több az új. Építeni kell, mint az elsőben, hasonló struktúra szerint. De alapjában teljesen más a játék. És ezt még most balanszolják, hogy tökéletes legyen.

    Az egységek önmagukban tökéletesek. Mit dolgoztak eddig? Volt valszeg 100+ új egység terv, kidolgozni, mi mit hogyan, grafikus motor, kinézet. Aztán szanálás a sok egység közül, hogy tényleg annyi legyen csak, ami tényleg kell is. Blabla, nem ragozom, ha valaki tényleg belegondol, nem csak sablonosan, azért el tudja képzelni, miről lehetett szó. Valamint a grafika, ahhoz képest, min fog futni, csodálatos...

    Tokman: borsózott a hátam, mikor megláttam a mailboxomban a béta kulcsot.Majd mikor telepítettem. Aztán mikor beléptem, és elkezdtem játszani. Egyszerűen nagyon sok újdonság, mégis az az ismerős érzés. Olyan, mint amikor először láttam anno az Iron Man film trailerjét... Brrrr.... (vagy hatszor láttam azt is :) ) (bocsi, csak a második rész miatt ez megint aktuális)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák