Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Ren Hoek #22 üzenetére

    Nos, a Wow az külön fejlesztőcsapat. Ha nem lenne wow sem lenne több fejlesztő a SC-n. Diablo3 dettó. Anno a korábbi részeik is sokat késtek, ne utánpeccselni kelljen állandóan,mint a wowot, aminél állandóan bugos frissítéseket nyomnak ki, mert akkora a nyomás a játékosok felől a korai új tartalmak bevezetésére...

    Funkcióban ugyan azok... Protoss pl teljesen más. Nincs dropship, nincs reaver. Nincs hasonló sem. Legalábbis én nem találtam. Van mothership, 4-5 új egység, valamelyik lő levegőbe, bár másként víselkedik, másokat is tud (teleport), de hasonlít a dragoonra. A mothership tud teleportálni mást, tud láthatatlanná tenni, hasonlít az Arbiterre. Egyébként teljesen más, más mechanizmus, más működés,de tud hasonlót. Ilyen analógiával a Terran is majdnem Protoss, mert kristályt bányászik, és vannak olyan egységei, amik a levegőbe tudnak lőni meg vannak amik a földre. Meg vannak amik mindkettőre tudnak. Szóval van egy keret, persze, mivel nem kő papír olló, ahol mindenki egyet üt a másik meg őt, a kereten belül szerintem nagyon jó a kreativitás, gyönyörű a grafika. Ráadásul a blizznél többször dobnak ki nagy részeket is (lásd SC1 első demója vs SC1 közötti óriási különbség), csak hogy amit a végén kiadnak, az tényleg üssön...

Új hozzászólás Aktív témák