Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz Migráns #229 üzenetére

    Akkor a dehumanizálás szerinted rendben van? Merthogy a fórum szabályzata szerint nem igazán.

    Nem lehetnek ott midnenütt, ezért igen, lehet segíteni a munkájukat (a kéretlenül jelzőt megint nem tudom értelmezni, külön topikja van a moderátorigénylésnek), de mint mondtam, a döntést ők hozzák meg, ha szerintük semmi nem indokolja a szankciót, akkor nem szankcionálnak, ennyire egyszerű. Aki betartja a fórum szabályait, az nem fog konfliktusba kerülni a modikkal, nem értem ezen mit nem lehet megérteni.

    Igét hol hirdettem? Vitázok, érvelek, de sosem mondtam, hogy szó nélkül el kell fogadni a véleményemet. Nyugodtan ess neki az érveimnek, de mivel törekszem a kulturált viselkedésre, ezt elvárnám másoktól is...

    Hannah Arendt munkásságát ajánlom (az általam idézett gondolatot a The Origins of Totalitarianism című művében fejti ki), ha már megpróbálsz rá hivatkozni, legalább legyél tisztában vele miről beszélsz. Amúgy érvekkel megmagyarázhatod nekem, miért nem jellemző ez a viselkedésminta nácikra, de pusztán kikérni magadnak a jelző használatát értelmetlen.

    Ez egy szakmai fórum, a nívót akkor is fent kell tartani, ha nem tech cikkekről van szó. Vagy akkor itt mehet minden, és lealjasodhatunk a kocsmai szintre, csak mert a címben szerepel Soros neve?

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák