Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabriel84

    csendes tag

    Helló mindenkinek!

    Én is vásároltam egy ilyen mobilt. Samu S4 helyére jött. Sokkal jobb,mint egy Samsung.

    Olvastam itt feljebb a ter-ero.com róla volt szó. Én is tőlük rendeltem. NEM AJANLOM SENKINEK! Meg rendeltem a mobilt, nem hívtak vissza. 3 nap után én telefonáltam nekik, hogy mi a f@sz van??? Ott közölték, hogy pont árazás közben rendeltem, ezért nem hívtak fel. Kaptam tőlük egy e-mailt, hogy 1878 lesz a számla vége! Nem leírás, kajak 1878 forintról jött az e-mail. Gondoltam is hogy ezek hülyék. Megint hívtam az okosakat, hogyez így nem jó. El nézést kértek, kaptam csicska ezer forint engedményt a mobil árából. Gondoltam, jól van, ez is pénz. Jött a kiszállás napja. Hetedikére rendeltem, mert gondoltam éjszakás vagyok, akkor az utolsó nap, pénzem is akkora lesz. Erre öt és hatodikán is hozták. Mondtam a futároknak, hogy hetedike az én napom, akkor lesz pénz, nem véletlen arra a napra rendeltem. Természetesen hetedikén nem kaptam meg a csomagot. Miért is??? A Royal Sprinthez kellet saját költségen be utazom Pestre. A zacskóban egy kibontott dobozban volt a mobil, csak egy füles és a mobil volt. Töltő sehol. Így ezek után rendeljetek tőlük, én a fogyasztóvédelhez fordulok. Ez undorító egy üzlet. El érthetetlen telefonszámokkal. A kiszállást duplán fizettetik meg. Van kiszállítasi díj és olyan díj is, hogy a kiszállítást választottam. Más mód nincs is.

Új hozzászólás Aktív témák