Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaG

    aktív tag

    Nem tudtok esetleg olyan szilikon vagy gumi tokot ami körbe védi az egész telot?
    ( lassan már ott tartok hogy az ár sem számít ) :D :((( .. hiába tisztitom a gumit kijár az usb ajtó pedig miota megvan 1 hetet használtam max, kell egy tok ami letakarja csak hát akkor vághatom ki dokkolo részt (sebaj)... tok vs dokkolo komborol már nemis beszélek ... illetve azt már megse emlitem hogy egy hete feltett üveg fólia ami nem olcso az is bepárásodott :D ..szinte minden ami szar vagy meg történik az az én telommal meg is történik,,, a leejtéstől kezdve a kék folt a kijelzőn át "minden" .. ( a fos lolli csak hab a tortán dehát az vissza tehető bármikor kk-ra )... de nem akarok hozzányulni mert tuti hogy szoftveresen is elba***nám. Egyetlen dolog maradt ki nálam a sorból aza beázás, de szerintem hamarosan azis meglesz. :DDD :B :W
    ( kicsit viccnek találom, hogy 150-200 ezres telóval ennyit kell szo*ni, kár hogy "rákényszerítik" az embert a gyári tokra, gyári töltőre, gyári szoftverre, gyári minden lof***ra, bár ez a: "SONY Marketing") :DD

    ( még a végén fos samu-t veszek vagy buzi ájfont :O )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák