Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ati3x

    senior tag

    Hát ebből ma z5c lesz! Már van olyan 115 körül. Pedig láttam sok helyen ezt az X-et. El is gondolkodtam, de a cikket olvasva semmi "forradalmi". Sőt a víz és porállóság is kikerült..Jelenleg z1c-m van, nem is cserélném, de az utóbbi időben hirtelen drasztikusan leromlott az aksi ideje. Volt olyan, hogy az utolsó 30% töltöség csak úgy, fél óra alatt eltűnt, úgy hogy hozzá se nyúltam... Igényeim: böngézés, viszonylag kompakt méret, néha GPS, viszonylag okés üzemidő. A z1c, eddig ezt hozta, a z5 c is fogja akkor. És igen a vízállóság hatalmas plusz nálam. :)

  • ati3x

    senior tag

    válasz laci_csk #125 üzenetére

    Hát egy előnye megvolt ennek a telónak. A Z1C-m akksija kezd rendesen gyengülni, és gondoltam váltok. Az X pont most kerül itt forgalomba, talán tegnap előttöl lehet venni. A leírás alapján nem fogott meg, főképp az volt a negatív, hogy nem vízálló. Videózás szintjén is visszalépés, no 4K. Ha már ugye 4k-s tvm van. Ugyhogy maradt a z5c. Ráadásul lejárt a hűség, és annál a szolgáltatónál ahol vagyok éppen akciózták. kb 115-ért. Erre bemegyek a bevásárló központba, látom ám, hogy 2 év hűséggel korlátlan csomaggal + 6giga nettel, tokkal vonóval kb 8000 a havidíj. És ebbe benne van a telefon részlet is. Namondom megyek a régi szolgáltatóhoz, hogy mit ajánlanak. (itt néha lehet alkudni is) Szóval kérdem a csókát, hogy mi a stájsz. Aszongya hogy kb 7500- az előfizu 5 giga nettel +4500 a telefonrészlet. Hát mondom, most jövök a másik szolgáltatótol és ott kb 8000-ért minden benne van. És már ugye 9 éve náluk vagyok.. Erre: Sajnos ezzel az árral nem tudunk versenyezni. Jó, akkor fel fogom mondani. Vissza az előző helyre, ok akkor legyen, de van egy kis gond, fel kell mondanom a másik előfizut. Erre semmi gond, meg tudjuk csinálni a felmondást, és a számhordozást is. Aztán kérdi, nem e akarok mégegy előfizut másnak, mert abból még tud adni kb 1200Ft kedvezményt. Ááá mondom nem tom hogy áll asszony előfizuja. Mondja semmi gond utánanéz. Kiderült még 5 nap van hátra. Hívom asszonyt, akkor lesz új telója. Z1c helyett Z5c... És így is lett..

    Gondolom az egész hátterében az áll, hogy jön ki az X, és kisöprik a beragadt raktár készletet.. :) Nekem ez pont jól jött.. :)

Új hozzászólás Aktív témák