Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Timer #187 üzenetére

    Jó, akkor úgy mondom, hogy szerintem az OP9pro pont úgy arcpirítóan drága 350-ért, mint ahogy ez 500-ért. Ennek a telefonnak van legalább valami stílusa, az OP-ről meg ha letakarod a logót, akkor kb bármi más is lehetne, Redmi, Realmi, Xiami, Oppo, Vivo, még talán Coolpad is.
    Amúgy azért Samsungot meg Apple-t hoztam, mert a két legnagyobb gyártó, és jellemzően őket tartják drágának is a legtöbben. Az Xperia 1iii nem a sima S212-gyel és i12-vel versenyez, hanem az Ultrával meg Promax-szal, azok szintén ilyesmi árban mozognak kb. Ebben az árszegmensben az Xperia 5iii jön majd egy hónap múlva.
    30 W tényleg marha ciki :D De legalább szabványos, és nem kell mindenhova megvenni az ő töltőjüket, ami semmi mással nem működik (ilyen sebességgel).
    Az optikai ujjlenyomat olvasóra én annyira nem lennék büszke amúgy :N
    Az OP7 széria mikor is kapott A11-et? Mert az azonos korú Xperia 5-öm már januárban, és azóta is minden hónapban jön rendre a biztonsági frissítés. OP6-ot amikor eladtam, akkor nyár közepén még márciusi frissítés volt rajta a legfrissebb, szóval már egy ideje nem annyira igaz, hogy az OP milyen szuper gyors.

    Jó volt a OP, amíg 4-500$-ért mérték még a telefonokat (meg az előtt), de manapság már drága.

Új hozzászólás Aktív témák