Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz #16820480 #191 üzenetére

    Ismét komoly szakmai érveket sikerült felsorakoztatnod. Például "szerintem", "valami stílus", meg "nem lennél büszke"! :D Azt hiszem, én itt engedem el ezt a vitát! :U

    Majd szólok a 9 Pro fórumban, hogy dobják el a p_csába a töltőt, mert a QC ugyan mindenben IS szarabb, de legalább van belőle mindenütt! Sőt, szerintem maradjon örökre a natív USB 3.0 szinten a töltés, hát ráérünk, nem sietünk, az meg mindenütt van. Az ujjlenyomat olvasót meg törjék be azonnal, mert csak az a jó, ha oldalt van, mint 5 éve is volt egyes márkáknál.

    Csak a rend kedvéért: áprilisban jött a 7 Próra a 11-es főverzió, és jelenleg hatodik havi a security patch. Undorító tényleg, szerintem köpjük le a gyártót! Csak előtte még olvassuk el az árcédulát, nézzük meg a konkurenseket, és realizáljuk végre, hogy továbbra is egy majdnem 1/3 vételárral olcsóbb készülék van a serpenyő másik oldalában, és ez igaz volt a korábbi szériákra is, sőt, azoknál még inkább igaz volt. Ha ennek az az ára, hogy a sec patch kicsit késik, a főverzió meg egy kicsit többet, akkor legyen.

    Érdekes egyébként, hogy a 9 Prót drágállod, a Sonyt meg nem, pedig egyik se hibátlan cucc, csak az egyikért cserébe nem is kérnek el top árat (talán mert ők még tudják, hol a helyük a piacon).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák