Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz #16820480 #184 üzenetére

    "150-ért még elnéztem, 350-ért nem igazán." "Ennyiért S21-et meg i12-t kapni, amik tényleg jók kamerában."

    Felröhögtem. Mert ez a telefon 500-ért flagship minőségű kamerát mutat fel, ugye? Mindkét említett konkurens lenyomja, ha jól sejtem! ;] De legalább Te is látod ezt, mert véletlenül sem valami Sony-t említettél példakánt, ahogyan a teszt alanyát se fogod a jelek szerint ebben az árszegmensben viszontlátni egy darabig...

    Örülök, hogy grammokon meg millimétereken fennakadsz, de a 30 wattos töltés félmilláért nem vérciki 2021-ben, ugye? Csak mondanám - amit ha nem tévedek, régi OnePlus userként Te pontosan tudsz - 30 watt az OP7T idejében volt, annak meg lassan 2 éve (de már előtte is tudta a McLaren 6-os modell). Ahogy a fizikai ujjlenyomat olvasó is kábé 5 éve volt korszerű megoldás. De lovagolj csak nyugodtan a kamerák számán, meg a kisebb felbontású kijelzőn - amiről a tesztben is leírják, hogy kábé a specifikáció része, és nagyjából ennyi a "haszna", mert soha nem használja a 4K 120 FPS kombót a rendszer együtt - , ha már csak ez maradt a listádon.

    "SW támogatás hogy alakul azt is majd meglátjuk, ígéretekkel tele a ház OP részről,"

    Még jó, hogy eddig hardverről beszéltél. Egyébként meg a mostani frissítési ciklusuk se rosszabb, mint a Sony-é, a főverziók kapcsán semmiképp, de a kéthavi security patch se tűnik kiemelkedően rossznak a mezőnyben. Na, csak ennyire van ígéretekkel teli a padlás...

    És akkor még egyszer: a két telefon között van egy nem csekély árdifferencia. Ezt nem szeretnéd esetleg figyelembe venni? A jelek szerint nagyon nem, pedig - emlékeztetnélek - nekem ezzel volt bajom, nem azzal, hogy mit tud vagy épp nem tud a Sony.

    @vakablak93: az OP is AMOLED, méghozzá a Samsungtól.

    @Xaels: . "Persze ha valakinek nincs igénye a minőségre... "

    Tipikus mellébeszélős, menekülős duma. Ha Te forgalomban, utcán, ahol jellemzően ezeket a telefonokat az emberek hallgatják, pont kihallod a különbséget egy 30 ezres TWS, meg egy drótos között, akkor örülök, de nem Te vagy az átlag, ezt fogadd el légy szíves. Amúgy épp a Sony háza táján gyártják a legjobb BT headseteket, lásd akár azt, amit ehhez a telóhoz most adnak, vagy pláne az utódját, szóval ha valakinek annyira a minőség kell, még vehet azt is. De a legtöbb ember bőőőven boldog lesz egy random 10-15 ezres TWS-sel, és akkor is azt használja már, ha épp ott virít a jack, mégpedig a kényelem miatt. Ha nem hiszed, nézz szét az utcán, hány ember fülében látni drótos cuccot, vagy BT headsetet. Egyébként meg 30k körül van azért AptX füles is már, az azért annyira nem az "igénytelen" szint.

    "Jack csatlakozó igenis lehet érv"

    Lehet, csak ahogy írtam is, mára rétegigénnyé vált. Nem érzek ellentmondást kettőnk állítása között, sőt, csak megerősítetted az eredeti állításomat.

    "videózz 4k-ban és hamar elfogy a tárhely,"

    A 4K videózás tekintetében Sony hagyományok szerint nem a tárhely fog elfogyni, hanem a telefon forralja fel magát... Vicces, hogy épp ezt hoztad fel. A microSD mellett mehet majd bele egy ventilátor is a következő kiadásban. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák