Új hozzászólás Aktív témák

  • csakany2001

    senior tag

    válasz Enci1983 #151 üzenetére

    Szerintem is szubjektív.
    Jómagam is azoknak a táborát erősítem akik szerint ez nagy, szélesség ide vagy oda.
    Lehet egy bizonyos rétegnek jó, de én továbbra sem látok a piacon kompakt méretű Androidos telefont. Szerintem a kompakt méret a 12 Mini-t takarja, amit buszon is lehet 1 kézzel használni úgy hogy ne csússzon ki az ember kezéből és simán el lehet érni a tetejét mindent, mindenféle kényszermegoldás nélkül.
    Az már csak részletkérdés hogy nem fér el zsebben, hiába keskeny telefonról beszélünk.
    Egykezes mód ezt például nem tudja megoldani, ahogy azt sem hogy fizikailag a teljes készüléket meg kell támasztani.

    De ez nem a telefon "fikázása", csak továbbra is 200 féle telefon között nincs 1 sem ami valóban kompakt lenne.(pedig több telefont adnak el azonos néven szóval beleférhetne 1 kisebb darab is)Tudom most már más minősül kompaktnak, de én továbbra sem tartom a 16cm alattiak csak mert mindegyik más átlépte ezt a számot.(kezem sajna nem lesz nagyobb, és nem tudok nagyobb telefont sem "cipelni magammal".)

    [ Szerkesztve ]

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák