Új hozzászólás Aktív témák

  • voripeter

    csendes tag

    Üdv!
    Még régebben olvastam itt az oc és a stock kernel kapcsolatáról, és meg tudom erősíteni. Stock kernel mellett az oc modul telepítésének csak akkor van értelme, ha tartósan magasabb teljesítményen használjuk. Akkor viszont jobban zabálja az akksit. Tehát ha nem kell feltétlenül a sok MHz, akkor érdemes törölni (illetve fel sem tenni az oc modult). Mindez persze csak a stock kernelre vonatkozik, legalábbis ahogy itt olvastam (jól emlékszem, csak oda kellenek modulok?).
    Mindezt csak nemrég vettem észre, mikor kipróbáltam antutuval, hogy mennyi is az annyi. Egyszer még korábban, oc felrakása előtt mértem egyet, hogy legyen összehasonlítási alap, de mivel oc után is csak kb 100-110 ponttal volt több, ráadásul 691 és 748 között szinte semmi különbség nem volt, inkább 600 MHz-n hagytam, gondoltam ha nagyon kell, akkor feljebb tudom húzni, addig minek erőltetni. Hát nem. Háromszor mértem, és 1180-1190 közötti értékekre esett vissza a pontszám. Így oc modul törölve lett, mert tulajdonképpen nagy szükségem nincs is rá, elvégre játszani nem igen szoktam, másra meg nem tudom, mire lehetne még jó (tényleg, amúgy mire jó még?).

Új hozzászólás Aktív témák